Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В обласній виборчій комісії вже другу добу чекають на надходження протоколів
Вівторок, 02 листопада 2010, 21:32

     В обласній виборчій комісії вже другу добу чекають на надходження протоколів. Жодна з районних у місті виборчих комісій ще не приступила до обробки бюлетенів і підрахунку голосів. Саме туди потрапляють протоколи по виборах міських голів та депутатів міської та районних у місті рад. У Шевченківський районній комісії нам повідомили, що представників 5-ти дільничних комісій завернули через помилки у протоколах, ще 1 дільницю чекають.

У Садгірській виборчій комісії протоколи та бюлетені отримані від усіх дільниць і вже приступили до обробки протоколів, планують закінчити її до 12-ї години завтрашнього дня. Однак, там треба дочекатися рішень суду по двох позовах, щоби мати змогу скласти загальний протокол. У Першотравневій районній виборчій комісії ще чекають протоколів з трьох дільниць і тільки після цього приступлять до обробки даних.

В усіх трьох комісіях переконані, що завтра обробка протоколів не завершиться, а скільки на це піде часу прогнозувати не беруться, за законом на це є 5 днів. Комісії вже кілька діб не закриваються, працівники намагаються чергуватися на робочому місці, а часто сплять просто в кріслах. Після підрахунку і складання протоколів у районних комісіях дані повинні бути передані до міської.

До міської територіальної виборчої комісії вже надійшли дані по виборах депутатів обласної ради з дев’яносто чотирьох дільниць. Очікують ще з шістнадцяти дільниць. З яких причин затримують надання бюлетенів в комісії лише здогадуються.

Петро Поліщук, секретар міської ТВК: «Ми чекаємо їх, передзвонюємо. Вони в районах по різних причинах допрацьовують свої матеріали. Я дуже б хотів і ми готові їх прийняти. Лише б здали звіти про свою роботу».

Попередні результати обробки даних вже вивішені на стендах комісії. З них видно, що дуже великий відсоток виборців голосували проти всіх кандидатів до обласної ради. По Садгірському та Першотравневому районах це майже четверта частина. Серед партій до обласної ради по місту лідирує «Фронт змін» двадцять один відсоток. Партія регіонів вісімнадцять з половиною відсотків та Батьківщина вісімнадцять відсотків. Поки що на сто відсотків підбито результати Садгірського району. Інші райони опрацьовані на 85-90 відсотків. Та в міській ТВК без перерв чекають на надходження бюлетенів.

Петро Поліщук, секретар міської ТВК: «Вже 2 доби тут. Ми з третьої ранку чергуємося, одні йшли, інші залишалися. Практично не зупиняємо роботу комісії».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 443 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.