Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Феєрія краси грації та спорту»
Середа, 03 листопада 2010, 19:27

Вперше в історії Чернівецького націоналтного факульетут у вчора відбулося спртивно-масове дійство «Феєрія краси грації та спорту». Ініціаторами став факультет фізичної культури та здоров’я людини. А на участь зголосилося понад 60 студентів. Красу і грацію демонтсрували представники шести факультетів.  Кожна команда представляла свій особливий танець. Журі та глядачі вже визначилися з переможцями.

Всі дівчата і один хлопець, які брали участь в конкуріс красиві граційні, - неперевнершені, - впервнена глова журі, -та все ж судді так розподілили призи і місця.

Тертє місце –посіла команда юридичного факульету ЧНУ, друге – писхології, педагогіки та соціальнеої роботи. А перще місце розділили між собою дві команди.

Сергій – виступав від економічного факультету. Дівчата-педагоги теж ввжають, що виступили добре.

Організатори свята кажуть, що танці учасникам далися нелегко – їм довго і наполегливо двелося готувати конкурсні номери.

Призи і нагороди були різні: гроші, грамоти, футболки з логотипом університету, приз гля- дацьких симпатій у вигляді торта отримала команда математичного факультету.

 Свято-конкурс краси, грації та спорту в  універистеті продився впереш, але організатори пообіцяли докласти зусиль, що воно стало традиційним.

 Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 427 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.