Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Через відсутність зливової каналізації потерпають жителі багатоповерхівки по вул. Руській, 231
Середа, 03 листопада 2010, 20:23

Через відсутність зливової каналізації потерпають жителі багатоповерхівки по вулиці Руській, 231. При сезонних опадах підвал у їхньому будинку періодично затоплює, крім води там плаває багато нечистот та відходів. Мешканці неодноразово зверталися до комунальників по допомогу, однак, так нічого й не добилися.

Терпець людям увірвався після того, як довідалися – до каналізаційної мережі їхнього будинку планують підключити ще одну багатоповерхівку, яку добудовують неподалік. Аби цього не допустити, жителі звернулися до комунальників, підключили депутатів та викликали нашу знімальну групу.

Каналізаційна вода не у трубах, а в підвалі будинку. З цією проблемою мешканці багатоповерхівки по вулиці Руській живуть більше півроку. Обурюються, через два місяці вже зима, ніяк не можуть вирішити це питання.

Мешканець будинку №231 по вул.. Руській: «Водоканал бере аналіз, чия вода там плаває. Це з весни. Кандидати в депутати вже тут були, дивилися, однак, віз і нині там. Зібралися знову, якщо не допоможуть, будемо самі перекривати».

Терпець людям увірвався тоді, коли довідалися – до каналізаційної мережі їхнього будинку планують підключити новобудову, яку завершують зводити за кількасот метрів вище. Причому, діаметр її труби буде більшим, а це призведе до нових підтоплень та потраплянь нечистот у підвал.

Мешканець будинку № 231 по вул. Руській: «Мали там десь проводити, Їм і подешевше треба, і підключитися. Ця каналізаційна труба, її як приєднають, то нам ЦЕНЗУРА буде. Глухо буде, труба буде».

Мешканці звернулися до департаменту, на місце виїхала комісія. Обслуговування каналізаційних мереж її представники назвали незадовільним. Після того як вони ознайомилися із цією проблемою, оприлюднили висновки.

Анжела РОСЛЯКОВА, директор ПП «Житлосервіс»: «Заборонити підключення, засипати котлован. Заборонити під єднання до цієї мережі».

Разом із комісією проблему вивчали депутати міської ради. Їх теж запросили мешканці будинку, в підвалі якого півроку стоїть вода та нечистоти.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 458 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.