Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Професію вченого хіміка Наталія Бойчук змінила на майстриню інтер’єрних ляльок
Середа, 03 листопада 2010, 20:26

Професію вченого хіміка Наталія Бойчук змінила на майстриню інтер’єрних ляльок. На відміну від іграшок вони прикрашають інтер’єр квартири та змінюють життя власника на краще.  Поштовхом до творчості дала для майстрині Наталії Бойчук зробила перша лялька Барбі, яка з’явилася в неї ще в шістдесятих роках і досі зберіглася.  Згодом мати навчила як шити одяг для іграшки, і це захоплення перетворилося у хобі. Перед тим як зробити інтер’єрну ляльку майстриня ретельно підбирає для неї обличчя серед магазинних іграшок. Тільки після цього шиє для неї одяг та аксесуари. До цього розмірковує якою буде лялька.

Наталія Бойчук, керівник творчої майстерні «Дивосвіт»: «Лялька робиться з доброю душею. Немає поганих ляльок. Є думки погані».

Якщо відповідного образу майстриня не знаходить, то створює авторську ляльку із тканини. Так сталося, коли робила біблійного персонажа Соломіфь. Тоді довелося перечитувати літературу по давньогрецькому костюму. Кожну ляльку майстриня підбирає під інтер’єр квартири, а також під характер людини для якої робить прикрасу. Адже згодом лялька впливає на життя її власника.

Наталія Бойчук, керівник творчої майстерні «Дивосвіт»: «Я подарувала ляльку в Америку. Це була лялька-«кіцманчанка». згодом мені власниця телефонує і каже, діти не відходять від неї. Завжди кажуть, я хочу туди, де такі ляльки».

Своїм хобі Наталія Бойчук ділиться з вихованками творчої майстерні «Дивосвіт». Вона вчить як змінювати свою долю за допомогою ляльки.

Наталія Бойчук, керівник творчої майстерні «Дивосвіт»: «Дівчинка робила балерину. І мріяла танцювати в балеті. Та її мати була проти. Та коли в квартирі з’явилася лялька, мати змінила думку. І дівчинка поступила».

Крім інтер’єрних ляльок майстриня вчить робити і ляльки мотанки. Одну з таких зробила учениця Олена Точенюк. На гуртку вона зшила плаття для своєї ляльки у стилі бароко.

Олена Точенюк, учениця творчої майстерні «Дивосвіт»:  «Я відчула, що це моя справа. Коли сюди приходжу, повертатися додому не хочу».

Всі ляльки майстриня роздарює своїм друзям та знайомим. І ніколи не продає. Адже лише через подарунок вони створюють затишок та любов в оселі.

Теяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 557 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.