Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Володимир Кочкан видав книгу «Вищі знаки, думки, серця та руки»
Четвер, 04 листопада 2010, 18:29

Пошановувати письменників та науковців при житті. З такою метою Івано-Франківський доктор філологічних наук Володимир Кочкан видав книгу «Вищі знаки, думки, серця та руки». Презентував він її у меморіальній бібліотеці Анатолія Добрянського.

У Володимира Кочкана є два улюблених міста. Це Львів та Чернівці. Тому й приїхав сюди презентувати свою нову книгу «Вищі знаки, думки, серця і руки”.
Богдан Кочкан, доктор філологічних наук ЧНУ: «Чернівці це щось близьке. Скільки доль їхало ними. Це Ольга Кобилянська, це місто Макогонів. Зокрема Ірини Вільде».
До книги увійшли історії життя п’ятдесяти дев’яти українців. Серед них є й чернівчани письменник  Мирослав Лазарук та професор Богдан Мельничук. Богдан Кочкан, доктор філологічних наук ЧНУ: «Хтось може сказати чому саме він. А тому що це поважний професор. І я шаную цю людину».
В книзі розповідається про тих, хто вже пішов з життя, та хто продовжує працювати. Богдан Кочкан, доктор філологічних наук ЧНУ: «Я вважаю, що такі люди мають бути пошановані при житті. Так роблять поляки і чехи». Це видання книги стане першим, а згодом автор продовжить писати інші томи. Можливо до наступного увійде історія  про сім’ю Івасюків. Адже автор знав їх особисто.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 133 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.