Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Підкупи виборців, побиття членів виборчих комісій та фальсифікація бюлетенів...
Четвер, 04 листопада 2010, 18:31

     Підкупи виборців, побиття членів виборчих комісій та фальсифікація бюлетенів. Такими запам’ятаються цьогорічні вибори до місцевих рад працівникам обласної прокуратури та міліції. Обидві структури досі перевіряють звернення громадян про порушення виборчого законодавства в день голосування. За останніми даними, порушено ще одну кримінальну справу.

Сфальсифікувати документи в день голосування вирішила жителька одного із сіл Глибоцького району. Про те, що це порушення, жінка, звичайно ж знала. Правоохоронці поки що встановлюють, чому вона зважилася до таких кроків.

Петро КОВАЛЬ, прокурор області: «Мешканка села, член виборчої комісії, 31 жовтня у день голосування підробила підписи виборців про отримання ними бюлетенів для голосування та внесла їх у списки осіб, що проголосували. Хоча вказані особи участі у виборах не брали, один громадянин взагалі за межами області , працював у іншій області».

За цим фактом проти члена виборчої комісії Глибоцька прокуратура порушила кримінальну справу. Жінці світить позбавлення волі до 4 років. Досудове слідство ще триває. У обласній прокуратурі перевіряють й інші звернення, які надійшли від громадян до та після виборів.

Петро КОВАЛЬ, прокурор області: «Із тих звернень, а їх 14, по 2 порушено кримінальні справи, по трьох іде перевірка решту – відмовлено у порушенні кримінальної справи».

Перевіряють правоохоронці і ті звернення, які надійшли до УМВС від громадян протягом останніх двох місяців. По Україні їх понад 1300, на Буковині – 44.

Микола ХАРАБАРА, начальник УМВС області: «Із цих 44 звернень левова частка – втрата документів – реєстраційних посвідчень членів дільничних виборчих комісій. Також було порушено дві кримінальні справи – побиття членів ДВК».

 Прізвищ Микола Харабара не називає, слідство триває і невдовзі ці справи передадуть до суду. До кінця тижня за словами начальника обласної міліції в суді буде і справа із підкупом студентів. Чутки про причетність до цього порушення одного з кандидатів у депутати Микола Харабара спростував.

Микола ХАРАБАРА: «Поки що один випадок, коли був підкуп виборців. Не сам кандидат у цьому причетний, а його довірена особа, яка займалася цим питанням».

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 429 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.