Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
11 років позбавлення волі отримав 52-річний житель села Коровія за вбивство своєї колишньої дружини
Четвер, 04 листопада 2010, 19:42

     11 років позбавлення волі отримав 52-річний житель села Коровія за вбивство своєї колишньої дружини. Трагедія сталася в листопаді минулого року через суперечку між жінкою та чоловіком. Після свого розлучення вони ніяк не могли поділити спільно нажите майно. Відтак, часто конфліктували і чергова суперечка виявилася фатальною. 

Трагедія сталася через кілька місяців після того, як 52-річний Іван розлучився зі своєю дружиною. Подружжя ніяк не могло розділити своє спільно нажите майно. Жінка вимагала собі 60 відсотків, з її умовами не погоджувався чоловік. Відтак, часто між ними виникали суперечки та непорозуміння. Остання сварка сталася 14 листопада минулого року, в селі Коровія, де знаходився будинок, якого спільно збудувало подружжя. Жінка саме перекопувала з подружкою город, у той час на обійстя прийшов Іван. Побачивши колишню дружину, почав з нею сперечатися за суд, який мав відбутися   стосовно розподілу майна. Коли чоловік почув від жінки, що та не збирається змінювати своїх вимог, і 60 відсотків майна доведеться таки їй віддати, вирішив цю справу владнати по-своєму. Він вихопив у дружини лопату та почав нею бити жінку по всьому тілу. Удари наносив не лише руків’ям, а й лезом. Перелякана подружка одразу ж побігла за сусідами, коли ті прийшли - жінка вже була мертвою. Сам Іван пішов здаватися до міліції.

Іван, засуджений:  «Я визнаю, що вбив свою колишню дружину. Злочин вчинив, перебуваючи в сильному стресі. Не пам’ятаю своїх дій. Те, що звинувачують мене, буцімто я довго бив, неправда, то були секунди».

Галина СТАНКОВСЬКА, суддя:  «За весь час, а я тут працюю біля 20 років, перший раз бачу людину, яка і кається, і не кається у тому, що зробила. Це особливий злочинець. Із-за майна позбавити себе волі, вкоротити віку іншій людині та залишити без мами дитину – не варто цього робити». Слідство тривало кілька місяців,  вирок по цій справі суд виніс майже через рік.

Ігор СУЛЯТИЦЬКИЙ, прокурор: «Прокуратура просила підсудного визнати винним та призначити йому 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також, я вимагав задовольнити позови потерпілих стосовно відшкодування їм моральних та матеріальних збитків по цій кримінальній справі».

Людмила НІКІФОРОВА, адвокат: «Людина була в хворобливому стані, ряд питань тут ще не з’ясовано. Людина нормальна такого вчинити не зможе. Будемо оскаржувати це рішення, вирок жорстокий».

Із рішенням суду не зовсім погоджується й Іван. Він вважає,  це забагато. Сподівається, журналісти проведуть розслідування по цій справі, оскільки слідство та судовий процес відбувалися не так, як він це бачив по телевізору.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 245 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.