Погода в Черновцах
 
Бардівський фестиваль сучасної та героїчної пісні «Дух лицарства» відбувся в Палаці академічному PDF Друк e-mail
Середа, 10 листопада 2010, 18:12

Бардівський фестиваль сучасної та героїчної пісні «Дух лицарства» відбувся в Палаці академічному. Виступали дев’ять учасників з різних міст України. Присвятили захід Дню української писемності. Виконавці бардівської пісні розповідали історії створені на основі українських героїчних пісень, а також козацьких, стрілецьких, повстанських та авторських.

Сергій Василюк, лідер гурту  «Тінь сонця»: «В піснях ми створюємо образ сильного українця або закоханого українця. Наша творчість, це здоровий патріотизм. Цю музику можна назвати патріотичною». Під патріотичну поезію звучала не лише гітара, а й інші інструменти. Наприклад скрипка. Фестиваль бардівської  пісні «Дух лицарства» в Чернівцях проводиться вдруге. Раніше його присвячували Степану Бендері, акту злуки українських земель та організації українських націоналістів. Цього року фестиваль відбувся до Дня української писемності. Адже незважаючи ні на що, в Україні ще співають бардівську пісню.

Тарас Лазарук, організатор: «Кожен з них колись виступав на фестивалях та концертах бардівської пісні. Зараз чомусь в Україні таких немає. Більше слухають рок-гурти. Хоча барди сильніше ніж лідери  рок-гуртів» . Спеціальним гостем фестивалю став літературознавець та критик, Дмитро Стус.

Дмитро Стус, літературознавець, критик: «Я давно не слухав співаної поезії. Але ми познайомилися із виконавцями. І я думаю, що бардівська пісня, це те, чого не вистачає  Україні».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 584 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.