Погода в Черновцах
 
До шкіл приходять рятувальники і дають знання про безпеку життєдіяльності PDF Друк e-mail
Середа, 10 листопада 2010, 18:17

     Тепер про те як вберегти своє життя розповідають не вчителі на уроках. До шкіл приходять рятувальники і дають знання про безпеку життєдіяльності. Адже вміння гасити вогонь та надавати першу допомогу можуть врятувати комусь життя. Такі заняття проводяться по всім школам. Сьогодні рятувальники побували у другій школі.

Приміряти на себе шолом рятувальника, подивитися на приладдя, якими користуються  вогнеборці та побачити яким чином гасять полум’я за допомогою пожежного рукава. Це все могли зробити учні другої школи.

Сергій Бабчук, начальник центру пропаганди ГУ МНС України: «Найголовніше, це те, що дітей будуть навчати безпеки життєдіяльності. Вони повинні вміти вберегти своє життя і надати іншим допомогу».

Також демонструвати те, як виглядають артилерійські снаряди та вибухові пристрої. Якщо раптом діти натраплять на них.

Дмитро Лєгусов, заступник директора школи №2: «Коли йде суха розповідь і діти не бачать те, як врятувати своє життя. Наприклад  вибухові пристрої, які досі знаходять на території нашої області. А так дитина бачить і має уяву, що це є».

Крім того проводились уроки в класах. За допомогою фільмів та розповідей учні дізнавалися як надавати першу допомогу або загасити пожежу.

Анастасія Лісовенко, учениця школи №2: «Це потрібно. Щоб врятувати собі життя, або комусь іншому. Я не дуже про це знаю, але б хотіла про це дізнатися».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 
Слухати онлайн - Радіо Блиск FM 106,6 - Станція блискучого настрою

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 596 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.