Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Автопробіг по Чернівецькій області влаштували студенти-маркетологи ЧНУ
Понеділок, 15 листопада 2010, 17:54

Автопробіг по Чернівецькій області влаштували студенти-маркетологи ЧНУ.  Вони відвідали кращі місця Буковини, які входять в туристичний маршрут розроблений міською радою.  До цього студенти побували вже у Відні, Будапешті, Кракові, Дрездені та Берліні  та зрозуміли, що недостатньо знають визначні місця нашого краю.

Тридцять п’ять чоловік, з них тридцять студентів зібралися минулої п’ятниці зранку біля 14 корпусу ЧНУ. Дев’ять автомобілів, за кермом яких були майбутні маркетологи вирушили звідси до визначних місць Буковини. Креативні студенти не просто відправилися до славетних місць нашого краю,  а влаштували автопробіг. Визначили маршрут заздалегідь. Чотири місця, які ввійшли в план поїздки включені в розроблений міською радою  туристичний продукт «Спільна культурна спадщина: Україна - Румунія ». Зазвичай цей маршрут  пропонувався туристам  Буковини, та цього разу ним зацікавилася кафедра маркетингу ЧНУ. Міська рада  підтримала їхню  ініціативу.

Студенти – маркетологи під час навчання часто бувають з-за кордоном, та вияснилось, історичні пам’ятки нашого краю знають не так вже добре.

Розташованій у селі Біла криниця  церква зовнішнє нагадує відомий Московський храм Василя Блаженного. В оздобленні собору використаний природний камінь, різнобарвна кераміка, глазурована облицювальна цегла. Пам’ятка архітектури  є втіленням неоросійського стилю модерн. Оскільки це головний храм Білокриницької старообрядницької митрополії, сюди приходять молитися старовіри, яких вже не так багато, адже загалом в селі Біла криниця проживає більше ста чоловік. Історична пам’ятка пережила багато випробувань та зберегла свої цінності, але тим менше потребує негайної реставрації та ремонту.

Настоятильнеця собору Таісія розповіла студентам про основні  звичаї старовірів та про їхню віру.

Дехто з майбутніх маркетологів чув про це місце та на власні очі бачить вперше. У всіх залишись приємні враження як від самої пам’ятки, так і від спілкування зі старовірами.

Наступний маршрут кафедра маркетингу планує здійснти у березні вже по території Румунії.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 458 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.