Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Соборну площу планують перетворити під час новорічних свят на святковий ярмарок
Понеділок, 15 листопада 2010, 17:57

Соборну площу планують перетворити під час новорічних свят на святковий ярмарок та закриті кафе. Згодом ці конструкції не заберуть, а під час літа зроблять літні майданчики для відвідувачів. Проект вже затверджений. Та його розглянули на консультативній раді, щоб впевнитись, чи буде зручним таке нововведення для чернівчан.

Встановлення будиночків на Соборній площі вже практикували на початку минулого року. Та цього року їх планують залишити назавжди. Зараз вже встановлено декілька біля зупинки. планується, що й на протилежному боці теж будуть невеличкі магазини.

Сергій Осадчук, голова архітектурної ради: «Люди вимагатимуть, і ми це знаємо,що в новорічне свято люди підуть туди. Ми роками говоримо, що чернівчанам треба зробити новорічні ярмарки. От у Львові в минулому році зробили».

Розбірні конструкції десяти будиночків будуть знаходитись на Соборній площі під час новорічних свят. Залишать місце для ялинки і сцени.

Дмитро Березовський, архітектор проекту: «Ще в давнину площі були ярмаркові. Ми хочемо, щоб люди могли реалізувати свої вироби, нехай це будуть якісь квіти, сувеніри».

Також буде місце для тролейбусної та маршрутної зупинки. А неподалік будиночків, в яких працюватимуть кафе, поставлять два додаткові біотуалети. Дахи на будиночках будуть на зразок тентів, щоб можна було робити літні альтанки. В них зможе поміститися до сімдесяти відвідувачів.

Серед зауважень представників консультативної ради було те, щоб прикрасити будиночки до свят, а також розробити дизайн.

Іван Салевич, художник: «Виробити концепцію, щоб це був єдиний ансамбль. З єдиним стилем і формою творчості».

Архітектори передбачили, що у чернівчан будуть побажання, щодо змін на площі. Тому пропозиції приймають і враховують. Наприклад те, щоб у барах провести Інтернет.

Дмитро Березовський, архітектор проект: «При складанні цього проекту було дуже багато ідей. Люди просили, щоб розмістити якесь кафе, в якому буде інформація про виставки, навіть розклад літаків і потягів».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 147 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.