Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Всесвітня організація охорони здоров’я не прогнозує пандемії грипу N1 H1
Понеділок, 15 листопада 2010, 19:29

К нам вернулся грипп. Свиной или нет, неясно    Всесвітня організація охорони здоров’я не прогнозує пандемії грипу N1 H1, так званий свинячий грип буде циркулювати як сезонний. Разом з тим, обласні чиновники і медики  готуються до можливої епідемії. Вивчивши гіркі уроки минулорічної епідемії, майже всі медичні установи забезпечили деззасобами, медикаментами та спеціальними дихальними апаратами. Область забезпечена вакцинами проти грипу, однак існують проблеми із вакцинацією від кору, краснухи та інших інфекційцних хвороб серед дітей. Про це йшлося на прес-конференції в обласній державній адміністрації.

Графік постачання вакцини в область був зірваний ще навесні минулого року, - заявив начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор Шкорбанець. Як наслідок – зросла кількість вчасно непровакцинованих дітей від кору, краснухи та інших інфекційних захворювань. Це болюче питання, - додав він.

Ігор Шкробанець начальник ГУ охорони здоров’я ОДА: «Зараз є постанова уряду, яка передбачає додаткове фінансування, для того, щоб закрити те, що непровакциноване 2009 року і 2010. Зараз почали поступати певна кільеість вакцин, але ми відстаємо».

Навіть при наявності додаткових вакцин, цього сроку не вдасться провакцинувти всіх дітей.

Усі необхідні вакцини проти грипу наявні в аптечній мережі та в пунктах щеплення при лікувальних закладах, - запевняють медики. Вони переконують, що щепитися безпечніше і дешевше, аніж потім лікуватимся медикаментозно.

Ігор Шкробанець назвав антивакцинальну кампаію, яка проводиться в Україні антидержавною і загрозливою дял здоров’я нації.

Крім того, щеплення, - це здорова європейська практика і питання медичної довідки  дуже скоро буде стояти навіть при оформленні віз до Європи.

І хоч, звичайно, що вакцинація – справа добровільна, але нам, - наголосив пан Шкробанець, треба думати як про свій імунітет, так і  про так званий суспільний імунітет.

Окрім вакцинації, радять лікарі, потрібна правильна профілактика: не переохолоджуватися, правильно харчуватися, вживати вітаміни.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 414 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.