Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Хліб Орільський у торговій мережі Чернівецького хлібокомбінату з 18 листопада здешевів на 5 коп. за кілограм
Середа, 24 листопада 2010, 16:33
Хліб Орільський у торговій мережі Чернівецького хлібокомбінату  з 18 листопада здешевів на 5 копійок за кілограм. Як пояснюють у територіальному відділенні Антимонопольного комітету, такі зміни пов’язані із зниженням відпускних цін на борошно вищого та першого гатунків на відповідно 35 – 50 гривень за тонну.  Ціни на продукти першої необхідності на початку цього місяця поповзли вгору. Чи були вони економічно неогрунтованимиперевіряв антимонопольний комітет за дорученням Президента. Внаслідок цих перевірок, на Буковині знизилися ціни на яйце куряче, крупи, молочні продукти та хліб «Орільський».

Вартість збіжжя, енергоносіїв, збільешння вартості праці – основні чинники збільшення ціни на хліб, - говорить Віткор Мотуляк, - крім того до листопадевого росту цін на хліб призвів експорт минулорічних запасів збіжжя.

До листопада ціна утримувалася лише завдяки домовленостям місцевої влади із підприємцями, - додає Віктор Мотуляк.

Первіривши основні підриємтва області, які домінують у формуванні повиту та цін, територіальне відділення антимонопольного комітету встановило порушення законодасвтва про захист від недобросовісної конкуренції.

Таке порушення а також й інше – це  розміщення на цінниках неправдивої інформації про товар дозволяє підприємцям незаконно піднімати ціну, - застрерігають в антимонопольному.

При вивченні нових економічно необгрунтовнаих цін на хліб спеціалісти територіального відділення встановили ще одну причину росту цін.

Внаслідок перевірок з 18 листопада ціна на орільський хліб в торговій мережі чернівецького хлібокомбінату стала меншою на 5 копійок на колограмі – в антимонопольному кажуть – це зниження ціни скоро відчують чернівчани. Черінвчани змін поки не відчули.

Як повідомили в територіальному відділенні, в листопаді також знижнена оптово-відпускна  ціна на вершкове масло – 5 гр на 1 кг., твердий сир – гривня і 1 коп. на кг.  та домашню сметану – 19 грн. на літр. Завдяки знижннню цін на хліб і молочну продукцію, -підрахували в антимонопольному комітеті, споживачі зекономлять за рік понад мільйон гривень.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 117 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.