Погода в Черновцах
 
Свою першу сесію провела оновлена міська рада PDF Друк e-mail
Четвер, 25 листопада 2010, 17:07
Свою першу сесію провела оновлена міська рада. За результатми виборів 31 жовтня, найбільшу кількість місць у міській раді отримав «Фронт змін» - 9. «Батьківщину» і Партію регіонів представлятимуть по вісім депутатів. Від «Свободи» до міської ради потрапило троє депутатів, від «Нашої України» - двоє народних обранців. І за партійними списками обиралася половина складу міської ради – 30 депутатів. Тож таким складом сесія шостого кликання першим питанням мала розглядати обрання нового секретаря міської ради. Після вручення мандатів депутатам, привітання Миколи Федорука із обранням на 5-й термін, сесія несподівано для всіх була оголошена закритою,  ім’я нового секретаря поки залишається невідоме.

: Міський голова Микола Федорук прийняв посвідченя та інші посадові регалії, заступивши на п’ятий термін головування.

Микола Федорук міський голова: «Хочу запевнити, що я служив, служу і буду служити Чернівцям».

Тепер уже екс-секретареві міської ради Троянові Єремічукові  міський голова подякува за сумлінну працю впродовж двох скликань на благо територіальної громади міста, і вручив медаль «На славу Чернівців».

Депутати підписалися під Присягою депутата чернівецької міської ради 6-го скликання і отримали свої мандати. Після настанов народним обранцям про захист інтересів чернівчан, незалежно від політичної приналежності, міський голова Микола Федорук несподівано закрив сесію: «Чернівецької міської ради оголошую закритою».

Не дізнавшись ім’я нового секретаря міської ради депутати та журналісти пішли до коридорів.

Анатолій Чесанов голова фракції патрії «Батьківщина»: «В порядку денному було сьогоні першим питанням обрання секретаря чернівецької міської ради, яку виносить за своєю пропозицією міський голова. Чому він цього не зробив, - я не розумію».

Депутат каже, що  вперше за чотири з половиною роки його депутатства повністю порушений порядок денний. Причин він не знає: «Я думаю, що це якісь колуарні ігри або перемовини додаткові».

Кандидати на посаду секретаря були від різних політичних  сил, -каже Чесанов. Їхня партія  пропонувала свого: «Редька Олексія Миколайовича.. нам сказали, що нас ніхто не піддтримує».

Секретаря міської ради обиратимуть вже на другій сесії, яка, орієнтовно може відбутися за місяць.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 407 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.