Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Вранці вхідні двері до Чернівецької міської ради заблокували понад тисяча підприємців
Четвер, 25 листопада 2010, 18:36
Вранці вхідні двері до Чернівецької міської ради заблокували понад тисяча підприємців. Вони вимагали від депутатів проголосувати за звернення до Президента України Віктора Януковича з вимогою накласти вето на Податковий кодекс. Однак, через сорок хвилин сесія закінчилася, більшість депутатів вийшли чорним ходом. Обурені таким розвитком подій підприємці почали вимагати виходу до них міського голови. Кілька осіб увірвалися до його кабінету.

 

Ще до початку сесії міської ради під ратушею зібралося біля двохсот підприємців. Без великих транспарантів, лише з кількома плакатами.

Ольга ГРИГОРЯК, підприємець: «Ми вийшли, щоб передати наше звернення депутатам міської ради, яке вони передадуть Президенту України, аби ветувати Податковий кодекс. Маємо велику надію, що нас підтримають».

За словами підприємців, потрібно дочекатися перерви. Саме тоді депутати пообіцяли вийти до них та вислухати їхнє звернення. Однак, несподівано для всіх, сесія завершилася через сорок хвилин. Депутати почали розходитися – хто через центральні двері, хто чорним ходом. На той час під стіни ратуші підтягнулося ще кількасот підприємців з різних ринків. Вони почали вимагати у депутатів повернутися до сесійної зали та розглянути їхнє звернення. Зрозумівши, що нічого не доб’ються,  підприємці взялися кликати міського голову Миколу Федорука.

Двері ратуші мітингувальники заблокували. На місці вони створили групу із п’яти чоловік, аби ті пішли до мера прохати про скликання позачергової сесії, на якій розглянуть їхнє питання. Підприємців підтримали 29 депутатів міськради шостого скликання із чотирьох фракцій. Під час зустрічі міський голова пояснив, за законом наступна сесія відбудеться через 30 днів. На ній оберуть секретаря і лише тоді можна буде збирати позачергову сесію.

Микола ФЕДОРУК, міський голова: «Давайте те, що є у підприємців, формулюйте, підписуйте разом із головами фракцій і за годину я це передам в Уряд. Те, що помітингувати на сесії, я вийду наберу очок і покричу, як я люблю підприємців, а я їх шаную, так не вирішується, типу Ви наш хлопець, наш чоловік!».

І під час, і після зустрічі натовп кликати до себе мера не переставав.

Валерій БОРДІЯН: «Він сказав, як мер вийшов би, аби був санкціонований мітинг. Сказав, можу вийти, але не хочу піаритися…..люди кричать. Но якщо ви хочете мера, то ради Бога».

Через деякий час мітингувальники знову пішли до Федорука. Цього разу група удвічі більша. Десять чоловік увійшли до міськради, не реагуючи на секретаря увірвалися до кабінет у мера. Візит співпав із обідньою перервою. Відтак, із підприємцями міський голова зустрівся після неї. Він повідомив, що розуміє проблеми підприємців та підтримує їхні вимоги. І готовий вийти до мітингувальників.

Микола ФЕДОРУК: «Не боюся, не боявся і боятися не буду. Виходив, виходжу і буду виходити до людей. Як мене вони не обзивали два роки тому, хай їх Бог прощає, я їх давно простив. Але кажу, ходив до народу, ходжу і буду ходити. По місту без охорони ходжу, нікого я не боюся».

Свого слова мер дотримав, він одразу ж вийшов до підприємців, які чекали його надворі: «Те, що стосується податкового кодексу, кажу за себе – сам всього не знаю. Він у міськради теж викликає занепокоєння, бо бюджет втратить 25 мільйонів гривень ринкового збору та 15 мільйонів з власників ТЗ. Тому, висновків ніяких ще не роблю. Пропозиції ваші відправлю до Києва, думаю, до них прислухаються».

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 111 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.