Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Вже вшосте відбулося вручення літературно-мистецької премії імені Ольги Кобилянської
П'ятниця, 26 листопада 2010, 18:15
Вже вшосте відбулося вручення літературно-мистецької премії імені Ольги Кобилянської. Кожного року нагородження лауреатів відбувається принагідно до дня народження буковинської письменниці. Присуджується премія митцям в різних областях, роботи яких висвітлюють становище жінки в українському суспільстві. Нагороджували лауреатів в редакції засновника премії – газети «Буковинське віче».

 

Заснована редакцією «Буковинське віче» і готельним комплексом «Буковина» літературно-мистецька премія імені Ольги Кобилянської відразу ж вийшла на  престижний рівень.

Цього разу в редакції відзначили дві події – вручення премії та 20-ту річницю газети «Буковинське віче». На честь останньої була створена виставка нових робіт лауреатів минулих років і цьогорічних. На ній представлені різноманітні роботи, адже літературно-мистецька премія присуджується в різних областях: живопис, література, наукова розвідка, публіцистика, художнє ткацтво, вишивка і т.д. Список номінацій розширюватиметься й надалі, головним критерієм залишатиметься висвітлення становища жінки в українському суспільстві. Загалом за роки існування премії О.Кобилянської  нагородили 15 лауреатів. Цього року ними стали художниця Ірина Каленик та майстер народної творчості Дарія Стасюк. Член національної спілки художників Ірина Каленик займається сучасним образотворчим мистецтвом, в своїх роботах вона зображує жінок різних епох. Вона брала участь в більш як 75 виставках, персональних в неї на рахунку близько 10. Ця премія для неї стала приємною несподіванкою.

Для Дарії Стасюк премія імені О.Кобилянської стала вже сімейною, адже минулого року лауреатом стала її донька. Майстер народної творчості представила на цій виставці роботи , які характеризують час, в якому жила Ольга Кобилянська.

Засновники премії планують, щоб в найближчому майбутньому вона була міжнародною.

Таісія Гросу. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 125 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.