Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях пройшов дев’ятий загальноміський конкурс Студент Року дві тисячі десять
Понеділок, 29 листопада 2010, 14:35
В Чернівцях пройшов дев’ятий загальноміський конкурс Студент Року дві тисячі десять, переможцем стала студентка другого курсу Буковинського державного медичного університету Юлія Білоока. В конкурсі студент року дві тисячі десять взяли участь п’ять хлопців та одинадцять дівчат, перед цим всі вони пройшли відбір у своїх навчальних закладах.

 

Конкурсанти виборювали звання кращого студента у п’яти турах, це традиційна родинна страва, фотогазета, , конкурс будьмо знайомі під час якого студенти у стилізованих народних костюмах у віршованій гумористичній формі розповідали про себе та доводили чому саме вони гідні перемоги, конкурс талантів  та постановка один день з життя Театральної площі. Всі учасники ретельно готувалися до виступів адже для них подібний конкурс можливість показати свої таланти всьому місту.

В свій час активну участь у студентському житті брав і міський голова Микола Федорук, на його думку подібні конкурси допомагають з молоду загартовувати характер.

Після того як всі студенти представили свої вміння журі визначило переможців, отже студенткою року дві тисячі десять стала представниця буковинського державного медичного університету Юлія Білоока, перше місце посів студент фінансової академії Андрій Рибарчук, на думку хлопця запорукою успіху стала гарна підготовка.

Друге місце на конкурсі посіла студентка Буковинського університету Світлана Ісопенко. На думку організаторів конкурсу подібні заходи є необхідними, тому що вони вчать студентів самоорганізовуватись, що обов’язково допоможе їм в дорослому житті.

Під час конкурсу студент року організаторами була проведена акція Милосердя в ході якої було зібрано двадцять три з половиною тисячі гривень.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
0 #2 12.03.2011 15:23
Сама не знаю....але я вже привикла(((
Цитувати
 
 
+7 #1 30.11.2010 01:33
Чому обирають не за талантами, а за депутатським мандатом батків?
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 456 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.