Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Пінкуса Фаліка з нагоди сторіччя з дня народження згадали в будинку естетики та дозвілля
Понеділок, 29 листопада 2010, 19:13
Він був відомим в Радянському союзі не менш за Аллу Пугачову та Софію Ротару. Завдяки йому в Чернівці приїжджали зірки естради, такі як Йосип Кобзон та Аркадій Райкін. Про колишнього заступника обласної філармонії Пінкуса Фаліка з нагоди сторіччя з дня народження згадали в будинку естетики та дозвілля.

 

Семен Цидельковський, директор будинку естетики: «Через десятиліття залишається живою легендою, майже міфом, рівним великим політикам, полководцям і коханим всіх часів і народів. Хоч він не був політиком, ніколи не носив погонів. Ні разу не виходив на сцену перед аплодуючою публікою».

Тридцять років як пішов з життя Фалік Пінкус . Стільки ж років він працював заступником директора обласної філармонії. Та про нього пам’ятають друзі та знайомі.

Леонід Фукс, директор благодійного фонду «Хесед шушана»: «Це був генератор ідей. Це була поважна людина не лише в межах України, а радянського союзу. З його смертю культурне життя в Чернівцях стало слабким».

За накритими столами під музику сімдесятих років згадували про те, якою людиною був  Фалік Пінкас.

Леонід Затуловський, Заслужений діяч мистецтв України: «Коли ми збирались десь в компанії, то просто неможливо було витримати цього гумору. Фалік був дуже розумною людиною, його знав весь світ. Він був великий продюсер».

Колишньому заступнику директора філармонії завдячують славою такі колективи як «Смерічка», «Буковинський ансамбль» та співачка Софія Ротару. Також Фалік Пінкас продюсував фільми. Один з них було представлено присутнім. Це кадри про дружину Сіді Таль.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 426 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.