Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
мешканці особняків в районі вул. Миру та Вінниченка проти знесення їніх помешкань під багатоповерхівку
Понеділок, 29 листопада 2010, 19:15
Цієї суботи на вул. Миру зібралось близько ста мешканців прилеглих вулиць, вони виступали проти рішення міської ради про знесення їхніх будинків і будівництва на цих місцях багатоповерхівок. Люди кажуть, що не хочуть замість особняків та земельних ділянок біля дому отримати взамін невеличкі квартири і тому будуть боротися за своє житло до кінця.

 

Перший сніг та мороз людям не перешкода, близько ста жителів будинків прилеглих до вулиці Миру зібрались, для того,щоб захистити своє право на житло. Вони дізнались про рішення міської ради згідно з яким будинки, які знаходяться в мікрорайоні обмеженому вулицями Миру,Авангардна,Кармелюка та Проспект незалежності підлягають знесенню, а на їхньому місці зведуть багатоповерхівки куди і переселять людей.

Люди стурбовані, адже багато з них вклали кошти в зведення дорогих особняків, а от що вони отримають взамін невідомо.  На зустріч з мпшканцями прийшов депутат міської ради обраний по цьому округу, він допоміг людям створити комітет самоорганізації населення, який і відстоюватиме інтереси людей.

В департаменті містобудування та земельних відносин міської ради роз’яснюють ситуацію, у дві тисячі шостому році верховна рада підтримала закон України про регенерацію застарілого житлового фонду, за рік подібне рішення прийняли в чернівецькій міські раді. Згідно з ним визначається житловий фонд, який вже по своїм технічним параметрам, фізичній зношеності та  комфортності не відповідає сучасним вимогам, оголошується конкурс серед інвесторів на його забудову і ті починають втілювати проект. Саме таким житловим фондом було визначено мікрорайон, який обмежується вулицями миру, Авангардна, Кармелюка та Проспект Незалежності. Щоправда зноситимуть не всі будинки, нові особняки, які знаходяться в гарному стані залишаться, щодо земельних ділянок то їхні власники отримають нові в іншій частині міста. Квартири видаватимуть з розрахунку двадцять один квадратний метр на одну прописану людину плюс десять квадратів на сім’ю, все інше компенсовуватимуть грошима.

Наразі проходить інвентаризація мікрорайону, яка триватиме близько місяця, після цього за словами Анатолія Юрчака розпочнеться пошук інвестора, який і займеться будівництвом багатоповерхівок.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
0 #1 01.12.2010 19:31
На зустріч з мпшканцями прийшов - граматику треба вчити. ЗМІ називається
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 440 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.