Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
До Дня захисту інвалідів відбулося свято для людей з обмеженими можливостями.
Вівторок, 30 листопада 2010, 16:12
До Дня захисту інвалідів та двадцятої річниці Садгірського районного товариства інвалідів відбулося свято для людей з обмеженими можливостями. Таких буковинців в області налічується більше п’ятнадцяти тисяч, тож відвідати захід змогли кілька сотень людей.

 

Танці на інвалідних візках продемонстрували люди з обмеженими можливостями. Також вони принесли до зали ресторану свої вишивки, картини та іншу ручну роботу. Як відпочивають підопічні «Асамблеї інвалідів» можна було дізнатися із фотографій на стендах. Один з таких заходів відбувся до Міжнародного Дня інвалідів. Сюди привезли на візках, принесли на руках, та привели незрячих, щоб такі люди могли поспілкуватися між собою та відпочити

Діна Федорова, запрошена на свято: «Я лежача хвора. Мене сюди занесли. Я не ходжу, паралізована, нічого не бачу. Дуже вдячна, що нас сюди запрошують».

Гроші на проведення такого свята виділила міська влада. А власники ресторану безкоштовно надали свій заклад. Незважаючи на допомогу різних організацій, люди з обмеженими можливостями потребують підтримки.

Любов Лєкарь, заступник голови обласної асамблеї інвалідів: «Хотілося, щоб керівництва на них зглянулося. Багато треба колясок, путівок в санаторії. Бо відпочинок і здоров’я, то зовсім інші речі».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 706 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.