Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завтра своє професійне свято відзначатимуть працівники прокуратури
Вівторок, 30 листопада 2010, 17:36
Завтра своє професійне свято відзначатимуть працівники прокуратури.  Це свято засноване 19 років тому не мало аналогів у радянські часи.  На Буковині своє свято відзначатимуть майже дві сотні представників цієї державної інституції.  Нагородження та офіційні привітання від влади міста й області а також святковий концерт відбулися сьогодні в залі філармонії.

Михайлові Єрмакову вісімдесят восьмий рік. Прокуратурі, каже ветеран, він відав свого часу 20 років. Пригадує розслідували багато різних справ, у тому числі і резонасні.   Колеги – розповідає Михайло Кузьміч підтримують його, завжди запрошують на святкування професійного свята. Роботу прокурора ветеран вважає серйозною і дуже потрібною.

Привітати колег зі святом прийшов і Василь Юрчишин –

Нині в Україні штат працівників органів прокуратури складає приблизно 11 тисяч, в межах області  - це майже двісті працівників – шатат зорстає - це  пов’язуюють із ростом злочинності.

Протягом одинадцяти місяців 2010 року співробітники слідчого відділу Чернівецької обласної прокуратури розглянули і завершили 24 кримінальні справи, з яких 22 - направили до суду. Серед них – справи про хабарництво, факти зловживання службовим становищем, привласнення державного майна. Такі факти були оприлюднені вчора під час прес-еонференції прокурора Чернівецької області Петра Коваля. Сьогодні прокурор на урочистостях в Києві, тож у філармонії виступав його заступник.

Зі святом працівників прокуратури привітали представники обласної влади та чернівецький міський голова.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 128 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.