Погода в Черновцах
 
В Чернівецькій області зростає кількість батьків усиновлювачів PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 листопада 2010, 16:39
В Чернівецькій області зростає кількість батьків усиновлювачів. Якщо чотири роки тому в прийомних сім’ях та будинках сімейного типу виховувалось тридцять три дитини, то в цьому році сто дев’яносто дев’ять.  Як сприяти тому, щоб усиновлювали більше дітей та як допомогти тим, що виховують прийомних дітей вирішували батьки-усиновлювачі із губернатором області Михайлом Папієвим.

Цим дітям, які проживають Сторожинецькому районі вдалося знайти нову сім’ю. На Буковині сто дев’яносто дев’ять дітей виховується в одинадцяти будинках сімейного типу та в п’ятдесяти прийомних сім’ях.

Михайло Папієв, губернатор області: «Негативом є те, що 20% дітей не знайшли свою родину. І ми хочемо сприяти цьому, але так, щоб це було покликання душі і серця».

Із губернатором області зустрілися батьки - усиновлювачі. Хоч вони не питали про збільшення  матеріальної допомоги таким сім’ям, губернатор сам вирішив підняти це питання.

Михайло Папієв, губернатор області: «Ми не будемо говорити про матеріальну допомогу. Ми не хочемо щоб турбота вимірювалася якимись сумами».

Незважаючи на труднощі батьки дякували за те, що їм дали можливість мати прийомну дитину.

Наталія Дідик, мати: «У нашій сім’ї засяяло щастя. У нас з’явилася донечка. Світ закрутився новими обертами. Ні труднощі, ні хвороби не могли затьмарити нашого щастя коли ми почули слова мама і тато».

Говорили про те, чому прийомних сімей не стає ще більше. Адже більшість батьків хочуть усиновити дітей до трьох років.

Юлія Яківчек, начальник служби у справах дітей ОДА: «У нас в області таких дітей 13. І мають по 2-3 братів, сестер. Таким чином ці батьки втрачають найцінніший дар. Це мати дитину».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 472 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.