Погода в Черновцах
 
В Чернівецькій області зростає кількість батьків усиновлювачів PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 листопада 2010, 16:39
В Чернівецькій області зростає кількість батьків усиновлювачів. Якщо чотири роки тому в прийомних сім’ях та будинках сімейного типу виховувалось тридцять три дитини, то в цьому році сто дев’яносто дев’ять.  Як сприяти тому, щоб усиновлювали більше дітей та як допомогти тим, що виховують прийомних дітей вирішували батьки-усиновлювачі із губернатором області Михайлом Папієвим.

Цим дітям, які проживають Сторожинецькому районі вдалося знайти нову сім’ю. На Буковині сто дев’яносто дев’ять дітей виховується в одинадцяти будинках сімейного типу та в п’ятдесяти прийомних сім’ях.

Михайло Папієв, губернатор області: «Негативом є те, що 20% дітей не знайшли свою родину. І ми хочемо сприяти цьому, але так, щоб це було покликання душі і серця».

Із губернатором області зустрілися батьки - усиновлювачі. Хоч вони не питали про збільшення  матеріальної допомоги таким сім’ям, губернатор сам вирішив підняти це питання.

Михайло Папієв, губернатор області: «Ми не будемо говорити про матеріальну допомогу. Ми не хочемо щоб турбота вимірювалася якимись сумами».

Незважаючи на труднощі батьки дякували за те, що їм дали можливість мати прийомну дитину.

Наталія Дідик, мати: «У нашій сім’ї засяяло щастя. У нас з’явилася донечка. Світ закрутився новими обертами. Ні труднощі, ні хвороби не могли затьмарити нашого щастя коли ми почули слова мама і тато».

Говорили про те, чому прийомних сімей не стає ще більше. Адже більшість батьків хочуть усиновити дітей до трьох років.

Юлія Яківчек, начальник служби у справах дітей ОДА: «У нас в області таких дітей 13. І мають по 2-3 братів, сестер. Таким чином ці батьки втрачають найцінніший дар. Це мати дитину».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2135 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.