Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях майже на 12 відсотків перевищено епідпоріг
Вівторок, 30 листопада 2010, 19:05
У Чернівцях майже на 12 відсотків перевищено епідпоріг. За останніх півтора місяця в місті зареєстровано понад 24 тисячі випадків ГРВІ, значну частину складають діти віком до 18 років – їх близько 60%. Усього за цей період госпіталізовано понад чотири сотні осіб. Міська надзвичайна протиепідемічна комісія вже запровадила  протиепідемічні обмежувальні заходи. Крім Чернівців епідпоріг перевищено в п’яти районах області.

Протягом останніх двох діб викликів швидкої у Чернівцях побільшало на 10-14 відсотків. Диспетчери констатують, чимало людей звертаються із гостро-распіроторними вірусними захворюваннями.

У місті люди почали одягатися тепліше, однак захисних масок ще не носять. Користуватися ними сан епідеміологи радять уже з сьогоднішнього дня.

Школи та дитсадки у місті не закривають, оскільки захворюваність поки що в нормі. Однак, у деяких навчальних закладах відсутніх учнів вже чимало.   У четвертій школі на уроки не ходить 30 відсотків дітей. За словами директора, у більшості із них виявлено ГРВІ. Наразі причини пропусків занять ще з’ясовують.

І це при тому, розповідає Іван Тивоняк, що в школі вже другий тиждень запроваджено масковий режим. Щодня у класах проводиться вологе прибирання та кварцування за спеціально розробленим для цього графіком.

За півтора місяця у Чернівцях на ГРВІ захворіло вже понад 24 тисячі городян. Грип виявлено лише у трьох. Серед хворих близько шістдесят відсотків – діти. У міській дитячій поліклініці лікарі наводять статистику – порівняно з минулим понеділком їх кількість зросла майже на двісті чоловік. Лише протягом останньої доби з ГРВІ до лікарні звернулося 614 дітей.

У всіх хворих, зазначають медики, симптоми майже однакові – висока температура. Самолікування при такому симптомі - не допоможе.

Залишається перевищеним епідпоріг і в п’яти районах області. Серед ГРВІ тут виявлено лише 2 випадки грипу. Ситуацію продовжує відслідковувати протиепідемічна комісія, стверджують в ОблСЕС. Поки що все під контролем.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 99 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.