Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Новий дитячий будинок сімейного типу в Чернівцях планують відкрити вже за рік
Понеділок, 13 грудня 2010, 17:20
Новий дитячий будинок сімейного типу в Чернівцях  планують відкрити вже за рік. Власне приміщення будинку  готове – залишилося облаштувати його всередині, - говорять в міській раді. Саме на обласштування підуть кошти соціального проекту, який цього року став переможцем всеукраїнського конкурсу. Назва проекту «Розвиток сімейних форм виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, через створення дитячого будинку сімейного типу».

Майбутній дитячий будинок – ось ця споруда  в центрі мікрорайону по вулиці Віденській, 3-Г. В ньому вісім кімнат, є гараж.  Зі слів Наталії Коцур, залишається завершити капітальний ремонт приміщень, закупити меблі, техніку.

Загальна вартість проекту – мільйон 774 тисячі гривень.

На думку пані Наталії Філатової, «людяність» цього проекту допомогла йому перемогти. Один будинок сімейного типу, який вже існує, та дві приймоні сім’ї  для Чернівців недостатньо, вважає Наталія Коцур, вона каже, що на черзі у прийомні сім’ї  - 71 дитина з інтернатів.

Разом з тим, вона додає, що таку ситуацію можна пояснити інакше. Не завжди бажання сімей усиновити відповідає  можливостям. Сімֹ’я, яка буде виховувати дітей у новому будинку, матиме державнге забезпечення.

Організатори пообіцяли, що я к тільки у липні наступного року, вонине бууть зволікати жодного дян, щоб до Святого миколая діти отрмали сім’ю і  власне помешкання.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 166 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.