Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Збірна Чернівецької області з панкратіону на відбірковому чемпіонаті України показала відмінний результат
Четвер, 16 грудня 2010, 16:10
Збірна Чернівецької області з панкратіону на відбірковому чемпіонаті України, що відбувся нещодавно в Білій Церкві показала відмінний результат. Команда здобула бронзову нагороду і підтвердила своє місце в трійці кращих збірних областей.  Загалом буковинські спортсмени привезли 5 золотих, три срібних та три бронзових медалей.

Збірна Чернівецької області з панкратіону в складі 22 спортсменів взяла участь у відбірковому чемпіонаті України. Це один з основних етапів формування збірної  України на 2011 рік та одні з найсильніших змагань з усіх чемпіонатів України. В них взяло участь 17 команд – загалом 370 учасників. Наші  панкратіоністи показали хороший результат, здобули 9 медалей -  з них 5 золотих та кубок за третє командне місце. Наша збірна уже декілька років поспіль входить в трійку кращих збірних областей, хоча цього разу не сподівалися на такий результат.

Золоті нагороди на відбірковому чемпіонаті  України здобули  Олександр Доскальчук, Галина Матейчук та Алан Джіоєв.  Багаторазова чемпіонка України та чемпіонка Європи серед  дорослих Анна Беженар на цих змаганнях виступила в двух категоріях і здобула дві золоті медалі.

Вже завтра буковинські панкратіоністи здобуватимуть нові перемоги. Команда в складі 5 спортсменів візьме участь в Кубку України, що проходитиме в Києві 17 – 18 грудня.