Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Факультету фізкультури і здоровя людини ЧНУ три роки
Вівторок, 21 грудня 2010, 16:54
Факультету фізкультури і здоровя людини ЧНУ три роки! З цієї нагоди відбулися святкові урочистості, в яких взяли участь студенти, викладачі та керівництво факультету. Понад 500 студентів стаціонарної форми навчання, дві кафедри – здоровя людини та фізичного виховання – це основа сучасного факультету, якому виповнилося три роки. Привітав студентів та викладачів і декан.

На факультеті навчаються майбутні  вчителі  фізкультури, майбутні тренери, менеджери, які будуть управляти галуззю фізкультури і спорту у майбутньому. Так як на факультеті фізичної культури більшість університетських майстрів та кандидатів спорту, навчальна програма спланована так, щоб інші, менш підготовлені студенти не відставали.

Олександра Цибанюк, заступник декана з навчально-виховної роботи: «Вивчаються всі види спорту з початку, з основ. Тому, якщо відвідувати пари, мати бажання, то можна навчитися всьому і вміти грати в баскетбол не гірше чим професійний спортсмен».

На факультеті відчуваються певні труднощі з матеріальною базою. Зокрема, НАЯВНІСТЬ ТІЛЬКИ Одного спортзалу значно обмежує навчальний процес. Та керівництво намагається всіляко сприяти спортивному підрозділу університету.

Олександра Цибанюк, заступник декана з навчально-виховної роботи: «В цьому році відкритий тенісний корт, майже готовий гімнастичний зал з професійним гімнастичним обладнанням».

Студентка третього курсу Таїсія з дитинства займається гімнастикою. Тому питань щодо майбутнього навчання не виникало. Таїсія, студентка: «Мій профілюючий вид спорту – це художня гімнастика і поступила на ф- т, щоб досягти більших вершин, так як це моя улюблена сфера, у якій я хочу максимальних зусиль у спорті».

Увесь тиждень  на факультеті  будуть проводитися змагання з волейболу, настільного тенісу, пейнтболу. Родзинкою святкувань стане турнір серед команд студентів та викладачів.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 320 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.