Погода в Черновцах
 
Навіть маленька ялинка у новорічну ніч може призвести до великої біди PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 грудня 2010, 18:22
Навіть маленька ялинка у новорічну ніч може призвести до великої біди. Як саме та через що – знають еменесники. За кілька днів до святкування новорічних свят вони проводять у області планові та позапланові перевірки. Вони дивляться, чи правильно у приміщеннях встановлюють ялинку та ознайомлюють людей із основними правилами пожежної безпеки.

Без ялинки Новий рік не свято. Про це добре знають і дорослі, і малечі. Однак, не всім відомо, до яких наслідків може призвести порушення правил пожежної безпеки при встановленні цього дерева у приміщенні. Еменесники застерігають – ялинку не можна ставити біля опалювальних приладів, прикрашати легкозаймистими іграшками, ватою, свічками, саморобними гірляндами. Забороняється використовувати біля ялинки хлопавки, бенгальські вогні, піротехніку. Не можна біля ялинки залишати без нагляду дітей, адже часто через їхні пустощі виникають пожежі. У приміщеннях, де відбуватиметься свято, еменесники радять встановлювати ялинку на першому чи другому поверхах, святкові ранки слід проводити лише у світлу пору доби. Прикрашене дерево має стояти на певній відстані від стін, не торкатися стелі і не перешкоджати вільному виходу з приміщення.

У проходах не можна тримати стільці, прокладати електрод роти, через які можна перечепитися. Засоби пожежогасіння необхідно зберігати на видному місці, аби в будь-який момент мати змогу швидко їх використати.  Саме про це розповідають населенню рятувальники та перевіряють, чи дотримуються основних правил безпеки в установах.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 455 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.