Погода в Черновцах
 
Про нешляхетні пригоди Миколи ІІ та про карти пам’яті під виглядом попільничок PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 грудня 2010, 10:59
Митники виявили два випадки правопорушення: незаконне вивезення старовинних монет з нашої держави та спробу ввезти на територію України не задекларовані товари. В першому випадку золоту і срібну монети тридцятих років ХХ століття працівники митниці виявили у нашої співвітчизниці, яка відлітала до Праги.

На срібній монеті на аверсі: подвійне зображення робочого та селянина,  на реверсі: герб СРСР, номінал монети «один рубль», 1924 року випуску, а на золотій монеті, 1901 року випуску, Російська Імперія, на аверсі зображено профіль імператора Миколи ІІ з написом «БМ Николай ІІ ...»,  на реверсі: герб Російської Імперії.

Монети знаходилися в одному з відділень жіночої сумки пасажирки і були виявлені під час здійснення митного контролю. До речі громадянка обрала проходження митного контролю в режимі «зелений коридор», де передбачено відсутність предметів які підлягають обов’язковому декларуванню.

Жодних дозвільних документів на монети громадянка до митного оформлення не надала.

Складено протокол про порушення митних правил за ознакою ст. 339 Митного кодексу України.

У другому випадку до митного оформлення декларантом було подано документи для випуску у вільний обіг вантажу «попільнички металеві та скляні». Товар загальною кількістю понад 1 тис. шт. надходив на адресу одного з українських підприємств з Китаю.

Однак під час перевірки товару було встановлено, що у вантажівці серед задекларованого вантажу, знаходиться додатковий вантаж – не задекларовані 3,7 тис. шт. карт пам’яті для запису інформації на 4Гб.

Таким чином, декларантом не було заявлено за встановленою формою точних відомостей про товар, який підлягає обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.

Складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 340 Митного кодексу України.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 439 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.