Погода в Черновцах

Боксерський турнір у Боянах Новоселицького району PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 грудня 2010, 15:25
Боксерський турнір у Боянах Новоселицького району. Бої відбулися на вихідних, на рингу зійшлося 10 пар. Крім поєдинків, кращих у цьому році боксерів та тренерів нагороджували цінними призами та грошовими преміями за річні здобутки. Спортсмени розповіли, яким для них видався 2010 рік та чого планують добитися у наступному – 2011.

Рік що минає, для буковинських прихильників боксу виявився багатим. У Чернівцях відбувся турнір за участю збірних України та Франції. Після нього – Кубок України з боксу серед дорослих. Крім того, наші спортсмени час від часу тішили гучними перемогами. На Кубку України серед дорослих боксували Олександр Погодін та Петро Мойшензон. Такі змагання, стверджують хлопці, додали впевненості та заряду для подальших поєдинків. Мойшензон став першим на міжнародному турнірі у Молдові. Олександр Погодіну 2010 році провів 17 офіційних поєдинків, з них виграв 14.

Підбити підсумки боксери зібралися у Боянах, тут вони організували турнір. Крім боїв відбулося нагородження спортсменів, які цього річ були найяскравішими, та тренерів.

У наступному році боксери готуватимуться до спартакіади України, яка відбудеться у Харкові на початку весни та до молодіжної першості України, яка проходитиме у Кіровограді. Також планують пройти відбір на Чемпіонат світу в Азербайджані, адже там розігруватимуться олімпійські ліцензії.