Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Спекуляція на продовольчих ринках міста найбільш помітна до Нового року та Різдва
Середа, 05 січня 2011, 15:43
Дорога ложка до обіду , а харчі – до зимових свят.  Спекуляція на продовольчих ринках міста найбільш помітна до Нового року та Різдва. Це з’ясувала державна інспекція з контролю за цінами області. Йдеться про «набір» продуктів харчування, на які діє гранична торгова надбавка.  Така націнка не може бути більшою за 12% на 15 видів продуктів першої необхідності.

Та підприємці зловживають цінами і в деяких випадках продають харчі  на 25 – 50% дорожче. Цінники з товарів знімають, продовольчі лавки закривають – на ринку «Нижньому» помітили перевіряючих. Представники державної інспекції з контролю за цінами, управління захисту прав споживачів, антимонопольного комітету провели рейд по двом продовольчим ринкам.  Наша знімальна група побувала з ними на «Нижньому». Порушень було виявлено чимало. Накладних на деякі товари немає, підприємець на місці відсутній, а в деяких випадках контролерам не пред’являють жодних документів. Ціни на товари, на які  гранична торгова надбавка значно завищені.  Особливо в святкові дні саму ходову харчову продукцію придбати можна за спекулятивними цінами.

В разі виявлення порушення  до винуватця застосовуються  адміністративні  та економічні санкції в трьохкратному розмірі від суми необґрунтовано одержаної виручки. Перевіряючі ж одразу вимагають переписати цінники. Такі рейди інспекція з контролю за цінами проводить постійно. Перед новим роком перевірили три продовольчих ринки міста, було накладено штрафних санкцій на 1500 тисячі гривень.

Таісія Гросу. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 97 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.