Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Еврика! Винахідник з Буковини створив вічний календар
Середа, 05 січня 2011, 16:49
Еврика! Винахідник з Буковини створив вічний календар. В ньому з’являється 13-ий місяць – грибень. На відмінно від Григоріанського, яким ми користуємося  - цей календар з року в рік залишається незмінним. Свята та просто дні тижня припадатимуть на одні й ті ж самі числа. В кожному місяці 28 днів, всі починаються з понеділка і закінчуються в неділю.

Учитель фізики з  Сторожинця Олександр Макарчук  ще навчаючись в університеті задумувався над тим, що календар, яким ми користуємося  - недосконалий.  В 2000 році він запатентував унікальний вічний календар.

Макарчук пояснює, що сучасний Григоріанський календар щороку "губить" по кілька секунд, а його винахід більш точний та набагато простіший в користуванні. З року в рік цей календар непотрібно передруковувати. В ньому з’являється додатковий місяць грибень, який знаходиться між серпнем та вереснем . В кожному місяці 28 днів, кожний день має своє число.

За вічним календарем в році 364 дні та з’являються зайві хвилини і секунди. Олександр Макарчук їх підрахував і ввів додатковий тиждень раз в шість років. Такий рік буде високосним, та навідмінно від сучасного календаря, він буде довшим не на один день, а на цілих 7. Відтак кожних шість років в грудні буде 35 днів.

Цим винаходом Олександр Макарчук хоче сколихнути весь світ.

Про свій вічний календар винахідник писав всім високопосадовцям та  різним організаціям України. Та розуміє, що впровадити цю новацію в життя можуть тільки найвищі інстанції. Зараз він чекає відповіді від міжнародної асоціації календарів, міжнародного астрономічного союзу та від самого Папи Римського.

2012 рік світ може зустріти вже за новим календарем. ООН розгляне нові варіанти систем літочислення. Пропозицій є декілька. Олександр Макарчук має надію, що це буде його вічний календар.

Таїсія Гросу. Телеканал Чернівці.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 375 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.