Погода в Черновцах
 
Чотирьохзірковий готель «Сім днів» вже кілька років планується побудувати на вулиці Івана Франка, 24 PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 січня 2011, 21:00
Чотирьохзірковий готель «Сім днів» вже кілька років планується побудувати на вулиці Івана Франка, 24. Це повинна бути шестиповерхова споруда, де, крім номерів, розташують  ресторан, розрахований на 170 відвідувачів, бар, конференц-зал і магазини.

 

На території, де планується звести готель, є два житлових будинки та магазини. Майже в усіх тринадцяти квартирах досі живуть люди. Всі вони знають про те, що будинки зноситимуть. Та що запропонують натомість не знають.

Олена Володимирівна, мешканка будинку: «Звичайно проти. Нас ніхто не попередив про те, що нам дадуть нові квартири. Ми нічого не знаємо про переселення. Це якось не гарно».

Квартири вже давно потребують або капітального ремонту або знесення. Але, що і коли робитимуть із цим житлом, куди відселять мешканців -  їм самим невідомо.

Володимир Поспєлов, мешканець будинку: «З такою умовою, що ми все таки отримаємо квартири. А то до нас приходять представники якоїсь фірми, розпитують, що ми хочемо. Але складається враження, що ми ні на що не претендуємо».

Яким буде готель на Івана Франка вирішували на позачерговому засіданні архітектурної ради. Автори проекту врахували попередні зауваження, які стосувалися здебільшого того, щоб територія раціонально використовувалась. Щодо відселення жителів, то про це дійсно ще нічого не вирішено.

Ярослав Бойко, архітектор: «Інвестор зобов’язався відселити житлові будинки та комерційні споруди. Над цим йде процес. Мешканці повідомлені. І згодом буде вирішуватись цей процес».

Відстань до вікон від найближчого будинку до готелю становитиме 4 метри, цього цілком достатньо для проїзду легкового автомобіля. Автори проекту переконані, що будівля не буде заважати ані жителям сусідніх домівок, ані проїжджій частині вулиці Франка.

Ярослав Бойко, архітектор: «Ми притримувались принципу, що будівля не буде заважати навколишнім будинкам. А її фасад за архітектурними елементами не виділяється поміж інших. Форми невеликі. І це не буде тиснути на оточуючих людей».

Висотою будівля не повинна  перевищувати двадцяти п’яти метрів. А для паркування автомобілів передбачене будівництво підземного паркінга.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
0 #1 01.04.2013 09:14
Ярослав Бойко, архітектор: «Інвестор зобов’язався відселити людей з житлових будинків. Над цим процесом йде робота. Мешканці повідомлені.
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1870 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.