Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Після новорічно-різдвяних свят у лікарнях поменшало вільних місць
Понеділок, 10 січня 2011, 21:03
Після новорічно-різдвяних свят у лікарнях поменшало вільних місць.  Люди почали звертатися із обмороженням та переломами. Перше дісталося здебільшого через вживання спиртного, друге – унаслідок падінь на слизьких вулицях. Комусь лікарі вже наклали гіпс, когось за кілька днів обіцяють виписати, а хтось залишиться без кінцівок та стане інвалідом. Про наслідки святкувань Нового року та Різдва дізнавалися журналісти чернівецького репортера. Вони відвідали лікарню швидкої медичної допомоги.

 

В опіковому відділенні Леонід вже втретє. У чоловіка чергове обмороження ніг, цього разу, за висновками лікарів, найглибше.

Леонід, обморозив ноги : «Те саме, перший раз трохи був обморозив, маленьке обмороження було, лише місцями на пальцях. Лікар сказав, що пройде, та цього разу доведеться вже відрізати, у мене гангрена».

Різдвяні свята на лікарняному ліжку провів й інший Леонід. Чоловік зізнався, колись мав свою квартиру. Після смерті дружини пасинок помешкання продав, гроші всі забрав, а батька вигнав на двір. Через довге перебування на холоді Леонід відчув на собі відчуття обмороження.

Леонід, обморозив ноги: «Перестав відчувати ноги, вони ніби дерев’яніють. Ідеш дорогою і здається, ніби на протезах, взагалі ніг не відчуваєш».

Порівняно з минулорічними святами, розповідають лікарі, тоді обморожених у відділеннях було значно більше. Таку кількість цього року медики пояснюють менш холоднішою зимою та небажанням хворих звертатися по допомогу в перші дні.

Мирослав МАЛЕЙКИЙ, завідувач опіковим відділенням ЛШМД: «Від Нового року до нас звернулося 8 чоловік, дехто із них з глибоким обмороженням. Це в основному контингент бомжів. Із восьми цих чоловік двоє мають житло та родини, є соціально захищеними.Усі просто випили на свята, один йшов босим по снігу, другий пролежав у снігу та обморозив руки. Так і потрапили всі сюди».

Крім обморожених до лікарні звернулося і чимало краян з іншими скаргами та хворобами. Однак, констатують медики, їх кількість не збільшилася ані серед дорослих, ані серед дітей.

Микола ЩЕРБАН, заступник головного лікаря ЛШМД: «Порівняно з минулим роком, слава Богу, свята пройшли спокійно. Кількість травмованих не збільшилася. Цього року не було пошкоджень верхніз кінцівок через користування петардами та феєрверками. Єдине, трохи збільшилася кількість з переломами – люди падали на дорогах і зверталися у травмпункт».

Найважчими були сьоме та восьме число, зазначають у лікарні. Тоді звернулося біля ста двадцяти осіб, половина з них – із переломами кінцівок. За кілька днів буковинці знову святкуватимуть, відтак лікарі застерігають бути уважними на вулицях та не вживати багато спиртного.

Олександ Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 208 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.