Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
З початку зими на вулицях міста стало небезпечно ходити
Вівторок, 11 січня 2011, 16:14
З початку зими на вулицях міста стало небезпечно ходити. Неприбрані від снігу тротуари перетворюються на ковзанки. Деякі ділянки двірникам вдається вчасно очистити, ті що не встигають посипають спеціальною сумішшю. Біля деяких багатоповерхових будинків ЖРЕПами встановлені ящики з піском, щоб мешканці самостійно рятувались від негоди.

Шевченківській район займає найбільшу територію міста. Тож для прибирання снігу доводиться залучати орендарів, яких налічується більше двох тисяч підприємців. Саме вони невчасно відчищають сніг із прилеглої до їхнього закладу території.

Микола Марчак, начальник відділу з питань благоустрою Шевченківської райради: «Як випадає сніжок, щоб вони прибирали одразу. Якщо відкриваються в 9-10. Як почалася зима навіть складали протоколи, за те, що пізно приходили прибиральники і прибирали території».

Після збільшення штрафів прибирання від снігу покращилося. За невчасно прибраний сніг можна сплатити від триста сорока до тисячі сімсот гривень. З початку зими біло оштрафовано вісімдесят підприємців та п’ять ЖРЕПів.

Микола Марчак, начальник відділу з питань благоустрою Шевченківської райради: «Там, де великі території від 3 км і більше. То там посипають піском із сіллю, щоб людям було безпечно ходити».

Для двірників виданої суміші для посипання тротуарів вистачає, зазначають в райраді. Та не всі мешканці задоволені прибиранням пішохідних ділянок: «Повно людей падало. Моя внучка два рази впала. Зараз підтаяло. А так слизько, тільки маленькі ділянки посипаються пісочком. Нормально прибирають. Не слизько. Все нормально».

В Шевченківській райраді закликають долучатися до прибирання снігу і жителів приватних будинків. Адже очищення  пішохідних доріжок біля осель власників входить до їхніх  обов’язків.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 478 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.