Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На десять відсотків більше платитимуть чернівчани за тепло
Вівторок, 11 січня 2011, 17:17
На  десять відсотків більше платитимуть чернівчани за тепло. Нових тарифів слід очікувати, щонайменше,  на середину лютого.  Як запевнили «Чернівецького репортера» в «Чернівцітеплокомуненерго», затверджені НКРЄ нові тарифи, які, нібито  повинні були вступити в дію з першого січня, не почали діяти, бо ще за законодавством, вони повинні пройти обговорення,  затвердження на виконкомі міської ради.

Поки тарифи затверджуються, Олександр Меленчук може сказати, як орієнтовно зміняться ціни на тепло. У двоставковому тарифі змін зазнає лише так звана змінна частина,  -

Олександр Меленчук директор «Чернівці теплокомуненерго»

«Постійна складова на рівні 1.21коп. за метр квадратний  - такою вона залишиться і в наступному тарифі. Буде корегуватися змінна частина: зараз – 3,46 коп., а в наступному – 4,05 за метр квадратний».

Це означає, - додає пан Меленчук, що таке збільшення буде відбуватися лише під час опалювального періоду.

Нові тарифи мало чим допоможуть їхньому підприємству справитися з боргами, - Олександр Меленчук зазначає, що борг споживачів перед Чернівцітеплокомуненерго склав майже 22 мільйони гривень – це при тому, що саме підприємство заборгувало значно більше.  На сьогоднішній день заборгованість тільки за газ складає 27 мільйонів гривень – це рекордна позначка, - каже директор «Чернівецітеплокомуненерго».  З його слів, мова йде про те,що підприємство на грані банкрутства, тому що його доходи не покривають заборгованості.

Мова  про покриття цих збитків при зміні тарифу не ведеться, - додає Меленчук, - до того ж, підприємству надавачі послуг підняли тариф більш як на 10%.

Олександр Меленчукдиректор «Чернівці теплокомуненерго»:  «Фактично вартість однієї ГКал 252 гривень, а нам затвердили 225 гривень. Ми говоримо про збитковість тарифу уже сьогодні.  Він трохи кращий, ніж існуючий, але він нічого не вирішує для нашого підприємства, і він буде якимось чином дратувати споживача».

На думку Олександра Меленчука, якщо вже і братися регулювати тариф, то  потрібно це робити повністю.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 460 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.