Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Дороги, водопостачання, водовідведення – та інші проблеми українських міст найбільш гостро постають у малих містах
Четвер, 13 січня 2011, 15:04
Дороги, водопостачання, водовідведення – та інші проблеми українських міст найбільш гостро постають у малих містах. Для їхньої економічної підтримки діє програма німецького товариства  технічної допомоги GTZ. У ній також беруть участь шість малих міст Буковини. Для обговорення питання підтримки розвитку цих міст області за кошти  Євросоюзу і за державні в тому числі за круглим столом обговорювали мери малих міст нашого краю.

За словами  віце-президента асоціаціїмалихмістУкраїни Павла Козирєва, - за рікїмвдалосялобіюватиприйняттядержавноїпрограмипідтримкималихміст.

ПавлоКозирєввіце-президент АсоціаціїмалихмістУкраїни: «СамерозробленняпрограмипідтримкималихмістБуковиниможе бути логічнимпродовженнямпрешмидержавної програми».

На державнупрограмупередбачаєтьсямайже триста мільйонівгривень на рік при умові 10%-госвівфінансування, - додав ПавлоКозирєв.

Саме на підтримкудержави та коштипрограминімецькоготоваристватехнічноїдопомогисподівається і міський голова міста Заставна.

Ярослав Цурканміський голова м. Заставна: «Ми беремо участь у двохпрограмах і співпрацюємоіззакордоннимимістами (Румунія), будемонамагатисяспівпрацювати  з такою країною як Польща, або з іншимимкраїнами. Уладнатиту чиіншу проблему, - потрібнівеликікошти… на таких гарнихумовах ми сподіваємосяспівпрацювати і сьогодні».

Під час діїпрограми буде надаватисядопомогаучасникам – представникамбуковинськихмалихміст, - кажутьпредставникипроетку. Буде організованобагатосемінарів, керівнкииотрмаютьдопомогувідвітчизняних та зарубіжнихфахівців.

Недостатністьфінансування – відтак і неможливістьвирішуватинагальніпитання – мер Чернівціврозумієосновну проблему малихміст, - тому Микола Федорук пообіцяв, що і надаліпідтримуватиметакізустрічімерівмалихміст. Абиті могли спілкуючись, вирішуватинаболіле.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 251 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.