Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях у 2,5 раза зросте плата за паркування автомобілів
Четвер, 13 січня 2011, 15:07
У Чернівцях у 2,5 раза зросте плата за паркування автомобілів. Замість двох гривень водіям доведеться сплачувати п’ять. Таке зростання фахівці обіцяють вже наприкінці зими на початку осені, пов’язане воно із збільшенням паркувального збору. Він підвищився майже удесятеро. Таким змінам зовсім не раді паркувальники.

У центрі міста, біля міської ради, стоїть знак, на якому вказано – стоянка заборонена, до того ж тут працює евакуатор. Однак, жодне із цих двох правил тут не діє, оскільки щодня на цьому місці повно автомобілів.

Справжня стоянка – за кілька метрів вище. Але вона – платна, а дві гривні власникам дорогих іномарок іноді знайти в кишені важко або ж просто не хочеться. Переважно тут паркуються депутати міськради, стверджують контролери.

Аурелій, паркувальник: «Депутати рідко платять, вони на джипах приїжджають, їм же не положено платити. От, шість службових та кілька таких – більше 70% грошей за стоянку не платять».

Тарас, паркувальник: «В мене також бували депутати, які не платять. Я їм кажу – є список пільговиків – це інваліди ветерани, чорнобильці. Внесіть себе у цей список і ми не будемо сваритися. Водії це чують, але порядку так і не буде, бо в нас нема блокування коліс, інших заходів».

Причому, розповідають паркувальники, знаків теперішні водії зовсім не бояться, припар куватися можуть і біля них, і під ними. Інколи вдаються навіть до того, що автомобілем заїжджають на тротуар зовсім не думаючи про перехожих. Або ж паркуються прямо на проїжджій частині, завдаючи незручностей тролейбусам та маршруткам. Крім знаків не рахуються вони і з працівниками парковки.

Аурелій: «Є такі, які на три букви можуть послати і все. Ні за що, просто через те, що не хоче платити. А платити мають всі і за все».

Тепер відносини водіїв з контролерами парковок ще більш загостряться, бідкаються паркувальники. Оскільки через півтора-два місяці плата зросте у 2,5 раза.

Олександр ІЛАЩУК, начальник дільниці паркування міськШЕП: «Ми брали 2 гривні. Однак, через те, що в минулому році прийнято Податковий кодекс, нас поставили в жорсткі умови. Відповідно, ми не можемо працювати в збитки, тому ціна паркування зросте і становитиме 5 гривень».

Усе через те, що майже вдесятеро збільшився паркувальний збір, розповідає Олександр Ілащук. Якщо минуло річ він склав 44 тисячі гривень, то у цьому році доведеться заплатити вже 339 тисяч.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 261 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.