Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях подорожчають весільні послуги
Четвер, 13 січня 2011, 18:01
Новий рік з новими цінами та послугами. Йдеться про весільні обряди, які у Чернівцях проводить Палац урочистих подій. Цього річ вони трохи здорожчали. Проте, не суттєво. Усього на декілька гривень. До того ж, з початком весільного сезону, який стартує вже цими вихідними, в Палаці запропонують нову послугу. Юліан та Катя планують одружуватися у травні.

Пара вже замовила ресоран, тепер прийшли до Палацу урочистих подій. У теперішній час, зазначають молодята, весілля обійдеться дорого, але стверджують – ці клопоти – приємні, до того ж таке буває раз у житті».

Весільний сезон в Палаці урочистих подій, відзначає його директор Галина Сологуб, стартує вже найближчими вихідними. Обряди в ці дні замовили одна-дві пари. Хоча новий рік у Палаці розпочався із золотого весілля, його святкувало подружжя Бучковських 9 січня. Золоте, діамантове та срібне весілля, зазначає пані Сологуб, ювілярами поводитимуть безкоштовно. А от за звичайні весільні обряди як і раніше, доведеться платити. Щоправда, цього річ трохи більше, ніж минулого року.

Галина СОЛОГУБ, директор Палацу урочистих подій: «Зросла плата через витрати Палацу за 2010 рік. Врахували й платну спроможність населення, якою вона була в 2011».

У 2010 році в Палаці з’явився камін для закоханих. Він доповнив інтер’єр приміщення. До того ж на коридорах постелили нові килими. Проаналізувавши рік та порахувавши витрати, довелося дещо підвищити вартість весільних послуг. Якщо раніше обряди в Палаці коштували 240-280 гривень, то тепер вони обійдуться нареченим у 300 або 350 гривень. Органний зал подорожчав на 50 гривень і складає 1400 гривень, настільки ж здорожчали виїзні послуги в ресторанах – відтепер коштуватимуть вони 700 гривень. До того ж, в 2011 році молодятам запропонують ще один вид виїзних послуг – обряд на природі.

Галина СОЛОГУБ: «Це новий вид послуг, дуже гарна послуга, молодь нею надзвичайно цікавиться».

Замовляти весільний обряд в Палаці радять завчасно, адже нерідко трапляються випадки, коли молодятам доводиться відмовляти через те, що всі місця у той чи інший день давно вже розписані. Тому для цього, за словами Галини Сологуб, діє система бронювання.

Галина СОЛОГУБ: «Наречені за рік наперед деякі замовляють. 25 гривень платять за бронь місця, місце їхнє зберігається. І вже за три місяці до обряду платять загальну вартість послуги».

І хоча вартість весільних послуг у Чернівцях змінилася, порівняно із обрядами в районах області - вона досі залишається найменшою.  В середньому обряд у районних ЗАГСах коштує 400 гривень у будні, та вісімсот – у вихідні та святкові дні. 

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 217 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.