Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На ринках міста й надалі спекулюють цінами на деякі види продукції
Четвер, 13 січня 2011, 18:04
На ринках міста й надалі спекулюють цінами на деякі види продукції. Найбільше подорожчали гречка, олія, цукор та яйця. Спеціальні організації міста за розпорядженням голови облдержадміністрації перед новорічними святами почали  посилено проводити перевірки на продовольчих ринках. Майже у всіх випадках вони виявляли  порушення.

 

Перед новорічними святами на продуктах харчування, які найбільше користуються попитом цінники стоять вже зовсім інші. Суб’єкти підприємницької діяльності з метою підзаробити під час свят самовільно піднімають ціни на харчі, на які діє гранична надбавка.  Останнім часом найбільше подорожчали гречка, олія, цукор та яйця. Причиною такого підвищення є також підняття цін у виробника, особливо на гречку.

Представники інспекції з контролю за цінами в області, управління захисту прав споживачів разом з працівниками антимонопольного комітету проводять рейди по продовольчим ринкам. Менш як за місяць вони здійснили майже 60 перевірок. Майже у всіх випадках виявили порушення. Було накладено штрафних санкцій на 11 тисяч гривень та здійснено переоцінку товару на пів мільйона, тобто буковинці за продукти харчування могли переплати п’ятсот тисяч гривень.  Останню перевірку здійснювали на ринку «Головному».  Від разу ж потрапили на серйозні порушення з боку суб’єкта підприємницької діяльності.  Ні документів, ні накладних пред’явити продавець не міг.

Патент з податкової та свідоцтво все ж таки принесли, але порушень було чимало, а саме завищена торгівельна надбавка на цукор та борошно. Через те, що обсяг товару, який продавався за несанкціонованою ціною був невеликий , штраф склав всього 70 гривень.   Майже у кожному продовольчому кіоску були виявлені  порушення.

Таісія Гросу. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 205 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.