Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Рушник єдності – у Чернівцях
Понеділок, 17 січня 2011, 13:25
Рушник єдності – у Чернівцях. Буковина взяла участь у Всеукраїнському проекті під назвою «Єдина Україна – Схід і Захід разом». Акція присвячена 20-річчю незалежності України, ініційована вона заради того, аби засвідчити єдність українського народу. По всіх областях організатори акції збирають вишиті рушники та зшивають їх у єдину рушникову доріжку.  Саме таку в неділю бачили журналісти «Чернівецького репортера».

Перший рушник, який став символом нової всеукраїнської акції, було освячено в місті Святогірськ на Донеччині. Після того до нього приєдналися рушники з Луганської, Вінницької, Івано-Франківської та Тернопільської областей. 16 січня до рушника єдності долучилася і Буковина.

Освячення рушника, якого вишивали буковинські митці, відбулося в неділю у кафедральному соборі Святої Параскеви. Доріжку зшитих рушників з інших регіонів привезла делегація з Донеччини. Для гостей учні недільної школи Преподобної Параскеви Сербської підготували святковий виступ та подарували колядку.

Після освячення буковинського рушника його було приєднано до рушникової доріжки, з якою організатори мандрують усією Україною,  та презентовано в Музеї архітектури та побуту, на  театралізовано-мистецькому святі «Від Різдва Христового до Йордану».

Довжина рушникової доріжки складає вже кілька метрів. З Чернівців вона помандрує на Закарпаття. А кінцевим пунктом акції стане Київ. Дошиють його на Майдані Незалежності у рамках концерту до 20-річниці Незалежності України.

Олександр Хмель. Теелеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 334 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.