Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
З початку року країна живе за новим Податковим Кодексом
Понеділок, 17 січня 2011, 18:23
З початку року країна живе за новим Податковим Кодексом. Документ містить чимало суперечливих моментів та незрозумілих деталей. Зокрема, потребують роз’яснення такі положення кодексу, як «податкові канікули», порядок адміністрування суб’єктів оподаткування, розмір ринкового збору.

Алла Іванівна торгує на ринку і в спеку, і в мороз. Адже прожити на одну пенсію, яка складає біля 700 гривень неможливо. Тому категорично незадоволена деякими аспектами Податкового кодексу.

Алла Іванівна, продавець: «Я должна платить 300 гривень в пенсионный фонд. Всю жизнь проработать и платить каждый месяц 300 гривен. Ето у меня получаеться 430 остаеться у меня чтобы оплатить за комунальные услуги».

НовіположенняПодаткового кодексу, які вступили в силу з 1 січнямаютьнамежізнизитиподатковенавантаження на бізнес, перевести його на більшплатоспроможнукатегоріюгромадян, - стверджуєМиколаКозловський.

Микола Козловський, голова Державноїподатковоїадміністраціїобласті: «Нововведення ПК є запровадження так званих «податкових канікул. З 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року заст. «нульова» ставка відсотків для платників податків на прибуток, у яких розмір доходів з початку року не перевищує 3 млн гривень».

Документ передбачає зменшення і кількості перевірок підприємців контролюючими органами. Зокрема, тривалість та періодичність перевірок податківцями чітко регламентована, а будь-яке засилля інспекторів буде жорстко викорінюватися, - зазначають в Податковій адміністрації.

Микола Козловський, голова Державної податкової адміністрації області: «Шкода завдана неправомірними діями посадових осіб контролюючих органів підлягає відшкодуванню за рахунок коштів державного бюджету. Із переліку прав контролюючих органів виключено право щодо примусового стягнення податкового боргу за рішенням керівника… Ряд підстав для накладення адміністративного арешту. Заборонено вилучати оригінали документів».

З впровадженням Податкового кодексу збережено спрощену систему оподаткування для малого бізнесу. Що стосується ринкового збору, то він поки що не збільшився.  Але підприємці скаржаться – Кодекс несправедливий!

Одарка, продавець: «Ми платили фіксований патент, то це у чотири рази треба заплатити пенсійний фонд, ще плюс податок. Це з двох метрів нереально».

Орися, продавець: «От сьогодні нічого не продала. Пару кг яблук продала. А зараз підійдуть брати за денну касу, то я не буду мати чим заплатити».

Чи зможе новий податковий документ стати компромісом між владою та підприємцями побачимо вже незабаром. Та поки податківці стверджують, що зміни в кодексі позитивні, продавці на ринках збирають гроші, щоб заплатити черговий внесок до пенсійного фонду та щоденну ринкову касу.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
0 #1 14.02.2011 15:38
Самое интересное, что в нашем законодательств е все шиворот-навыворот. Эти законы не делают нормально, понятно. А только так, чтобы запудрить мозги. Потом и штрафовать будут. Пример тому - www.kapitalizator.com/.../
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 263 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.