Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
З настанням морозів в криниці на Турецькій площі зникла вода
П'ятниця, 21 січня 2011, 17:48
З настанням морозів в криниці на Турецькій площі зникла вода. Вона вважалася питною, адже кожні декілька тижнів проводилися лабораторні аналізи. Тож всі, хто користувався цим джерелом постачання залишився без води.

Водою із Турецької криниці протягом літа і осенікористувалися та пили мешканці навколишніх будинків . Також її оцінили представники будівельної організації, яка займалася її встановленням. Адже їх офіс знаходиться поруч.

Валентин Охрімовський, голова правління будівельного товариства: «Ми цю воду споживаємо. Робимо аналіз через кожні два тижні. Вона відповідає всім вимогам».

З початку морозів вода в криниці зникла. Насправді обладнання працює, але його відключили, бо через холодну погоду воно може зламатися. Вода подається з резервуарів до колонок. Через низьку температуру вона може замерзнути і вивезти з ладу механізм.

Валентин Охрімовський, голова правління будівельного товариства: «Криниця працює, коли дістають відром. Це неможливо, у нас закритий тип криниці. Двигун знаходиться всередині. Якщо його включити, постійно, то двигун згорить. Хіба що буде людина, яка буде виключати і включати».

Щоб утеплити криницю потрібно десять тисяч гривень. Тоді колонки обгорнуть спеціальними матеріалами і вода не буде замерзати, а криниця зможе працювати увесь рік.

Валентин Охрімовський, голова правління будівельного товариства: «Як практика показала, що воду беруть з криниці одна, дві людини. Тож утеплення нереально. Це будуть витрати людські і енергетичні».

Криницю планують знову запустити на початку весни після проведення аналізів води.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 235 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.