Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях з’явилися нові ковані попільнички
П'ятниця, 21 січня 2011, 17:51
У Чернівцях з’явилися нові ковані попільнички. Їх вже встановили у центральній частині міста – місцях, де за рішенням міської ради було обмежено паління. Це міські площі та вулиця Ольги Кобилянської. Виготовлені попільнички із металу, розроблені за спецпроектом.

Після прийняття рішення сесії міської ради про обмеження паління в громадських місцях, а саме по вулиці Кобилянській та на всіх міських площах, чимало городян обурювалися тим, де зможуть палити. Оскільки в місті тоді ще не було відведено спеціальних місць для цього, як це вже давно практикують за кордоном. Відтак, постала проблема розробки проекту попільниць, які би і стали такими спец місцями для паління.

Манолій МАНЧУЛЕНКО, начальник відділу з питань дизайн міського середовища: «Там було кілька варіантів. Вибирали з-поміж них один, адже хотілося, щоб все відповідало стилю міста, архітектурі та дизайну».

Із запропонованих саме такий вид попільнички, вважають представники комісії, яка займалася цим питанням, найбільше вписався в архітектуру центральної частини міста. Усього в Чернівцях встановили 14 попільничок – по кілька на міських площах та прилеглих до Кобилянської вулиць. Спец місця для паління обійшлися у 16 тисяч гривень. За словами комунальників, крім дизайну розробники попіклувалися й про надійність.

Ярослав КУШНІРИК, заступник директора департаменту ЖКГ: «Вони з міцного металу, жорстко закручені в землю чи бруківку. Так би мовити, антивандальні попільнички. Хоча відомо, від кувалди нема прийому, але думаємо цього не станеться».

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 219 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.