Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Сьогодні на Буковині з візитом перебував Надзвичайний та Повноважний посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм
Вівторок, 25 січня 2011, 21:51
Сьогодні на Буковині з візитом перебував Надзвичайний та Повноважний посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм. Він зустрівся із губернатором та головою облради.  Посол зазначив, яким вагомим містом є Чернівці для австрійців і для нього особисто

Вольф Дітріх Хайм, Надзвичайний та Повноважний посол Австрії в Україні:

 

«В мене була не тільки нагода, а й особиста потреба обов’язково відвідати Чернівці. Оскільки, не зважаючи на невелику чисельність та розміри Чернівці та область мають величезне, світове значення для австрійців. Чернівці, як літературне місто, Чернівці, як університетське місто. Я з числа тих австрійців, які дуже багато знають про Чернівці. Прибуваючи сюди ми бачимо відображення живої історії, історії багатонаціонального співжиття».

 

На зустрічі з австрійським послом представники обласної влади обговорювали питання транскордонного співробітництва, співпраці в економічній та гуманітарній сферах. За словами посла, Чернівецька область є важливим партнером, враховуючи багаторічний та плідний досвід співробітництва між Буковиною та землею Карінтія. На думку сторін, буковинсько-австрійське співробітництво має перспективу, окрім гуманітарної сфери, ще й у галузях енергозберігаючих технологій, туризму та малого підприємництва. Вже 3 березня в австрійському посольстві відбудеться семінар з питань впровадження енергозберігаючих технологій в комунальній сфері для мерів українських міст, куди запрошено й представників Буковини. Крім цього, посол вважає за необхідне та доцільне відкриття у Чернівцях почесної консульської установи Республіки Австрія. Ця ініціатива отримала підтримку керівництва області.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 272 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.