Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У школах братимуть до уваги міжнародні мовні сертифікати!
Вівторок, 25 січня 2011, 21:55
У школах братимуть до уваги міжнародні мовні сертифікати! Згідно нового роз’яснення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які матимуть найпоширеніші міжнародні сертифікати з іноземних мов, автоматично отримуватимуть 12 балів з відповідного шкільного предмету.

Одинадцятикласниця Софія захоплюється німецькою мовою змалку. Постійно бере участь у різноманітних мовних олімпіадах та конкурсах. Гімназія №1, в якій навчається дівчина спеціалізується на поглибленому вивченні німецької. Тому, коли випала нагода випробувати свої знання для отримання міжнародного мовного сертифікату – жодної миті не вагалася.

Софія Косар, учениця гімназії №1: «З його допомогою ми зможемо навчатися у вузах Німеччини. Він надається необмежено, тобто, до кінця життя він дійсний. І засвідчує, що людина вільно володіє мовою. Я думаю, що це потрібно, тому що життя може повернутися в будь-яку мить і можливо, у мене буде можливість поїхати десь закордон навчатися».

Вчителі вважають таке нововведення Міносвіти цілком закономірним. Адже, якщо дитина успішно складає мовні нормативи та отримує міжнародний сертифікат – значить вона заслуговує на шкільні 12 балів. Окрім того, перед випускником відкриваються нові можливості.

Вчитель німецької мови: «Німецький мовний диплом не є самоціллю кожної дитини, а є засобом для того, щоб навчатися. Тобто, вивчати різні професії: і медицину, і юриспруденцію, тобто ту професію, яка їм подобається. А мова німецька, їм потрібна для того, щоб здобувати знання в німецькомовних вузах».

В міському управлінні освіти підтвердили, що отримали роз’яснювальний лист з профільного міністерства щодо атестації учнів з міжнародними мовними сертифікатами.

Людмила Сірко, заступник начальника міського управління освіти: «За результатами того, що діти отримали такий міжнародний сертифікат, по положенню про державну підсумкову атестацію вони звільняються від підсумкової атестації і в атестат їм за цей екзамен відповідно виставляються 12 балів».

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 615 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.