Погода в Черновцах
 
У школах братимуть до уваги міжнародні мовні сертифікати! PDF Друк e-mail
Вівторок, 25 січня 2011, 20:55
У школах братимуть до уваги міжнародні мовні сертифікати! Згідно нового роз’яснення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які матимуть найпоширеніші міжнародні сертифікати з іноземних мов, автоматично отримуватимуть 12 балів з відповідного шкільного предмету.

Одинадцятикласниця Софія захоплюється німецькою мовою змалку. Постійно бере участь у різноманітних мовних олімпіадах та конкурсах. Гімназія №1, в якій навчається дівчина спеціалізується на поглибленому вивченні німецької. Тому, коли випала нагода випробувати свої знання для отримання міжнародного мовного сертифікату – жодної миті не вагалася.

Софія Косар, учениця гімназії №1: «З його допомогою ми зможемо навчатися у вузах Німеччини. Він надається необмежено, тобто, до кінця життя він дійсний. І засвідчує, що людина вільно володіє мовою. Я думаю, що це потрібно, тому що життя може повернутися в будь-яку мить і можливо, у мене буде можливість поїхати десь закордон навчатися».

Вчителі вважають таке нововведення Міносвіти цілком закономірним. Адже, якщо дитина успішно складає мовні нормативи та отримує міжнародний сертифікат – значить вона заслуговує на шкільні 12 балів. Окрім того, перед випускником відкриваються нові можливості.

Вчитель німецької мови: «Німецький мовний диплом не є самоціллю кожної дитини, а є засобом для того, щоб навчатися. Тобто, вивчати різні професії: і медицину, і юриспруденцію, тобто ту професію, яка їм подобається. А мова німецька, їм потрібна для того, щоб здобувати знання в німецькомовних вузах».

В міському управлінні освіти підтвердили, що отримали роз’яснювальний лист з профільного міністерства щодо атестації учнів з міжнародними мовними сертифікатами.

Людмила Сірко, заступник начальника міського управління освіти: «За результатами того, що діти отримали такий міжнародний сертифікат, по положенню про державну підсумкову атестацію вони звільняються від підсумкової атестації і в атестат їм за цей екзамен відповідно виставляються 12 балів».

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 456 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.