Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях з’явилася ще одна профспілка
Вівторок, 25 січня 2011, 21:58
У Чернівцях з’явилася ще одна профспілка. Підприємці міста почали об’єднуватись для відстоювання своїх прав. Це стосується пенсійної реформи, соціальних внесків та співпраці з державними органами влади.

До профспілки підприємців Чернівців входить близько п’ятдесяти бізнесменів. Вже подано заявки ще сотні бажаючих відстоювати свої права спільно.

Марія Філіпчук, голова ради профспілки підприємців Чернівців: «Є заяви від підприємців, які брали участь у подіях всеукраїнської акції. Їх викликають в суд, складають акти, пишуть протоколи. Ми зможемо їх підтримати на законному рівні».

Така профспілка допоможе соціально захистити підприємців. Адже досі більшість з них не отримували таких пільг.

В’ячеслав Рой, голова федерації працівників малого і середнього підприємництва України: «Велика кількість людей працює, сплачує податки. І не має право на лікарняний. Одна з активісток податкового майдану лежить у київській лікарні. Для неї це була новина. Спитав, чи знаєте ви, що ви маєте право на лікарняний. Для неї це було дуже дивно. Більшість людей не знають, що вони мають право».

Створення профспілки для підприємців було зумовлено після акцій протесту щодо  Податкового кодексу.

Володимир Дорош, представник Всеукраїнської громадської організації «Місто волі»: «Згуртувавшись, ми зможемо відстояти інтереси підприємців Буковини. Це шлях до успіху, який дасть можливість нормально працювати».

Не всі підприємці погодились вступити до профспілки. Громадська організація «Калинка», яка створена 5 років тому,  не підтримала нововведення.

Ольга Чорна, президент громадської організації «Калинка»: «У нас двері відчинені для кожного, але чомусь громадської організації не було. Це політичне замовлення. Люди нехай самі вибирають від цієї організації ніхто не буде мати зиску».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 351 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.