Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Депутати міської ради прийняла проект регламенту діяльності ради
Вівторок, 25 січня 2011, 21:59
Депутати міської ради прийняла проект регламенту діяльності ради із пропозиціями постійних комісій та окремих депутатів. На думку міського голови, ці зміни  не відповідають Закону України про місцеве самоврядування та Конституції. Зокрема, вони обмежують права та обов’язки мера та розширюють повноваження депутатів. Міський голова пообіцяв заветувати цей регламент, як такий що суперечить чинному законодавству.

Перед голосуванням міський голова поінформував депутатів про відповідь комісії Верховної Ради на його запит стосовно вищезазначених змін до регламенту, щодо того які саме статті і яких саме законів вони порушують.

Не зважаючи на це, більшість депутатів віддали свій голос на користь нового регламенту

Такий проект, на думку Миколи Федорука, викликаний бажанням окремих депутатів обмежити права міського голови і узурпувати владу. Зокрема в проекті є норма, яка переносить відповідальність за печатку на секретаря міської ради, а відповідно із законом, цю відповідальність має лише голова. Водночас регламент визначає порядок проведення сесії, обрання секретаря, інші процедурні питання. Ветування закону підтримала фракція Фронту змін у міській раді.

З деякими частинами  регламенту не згідний і голова комісії з питань законності міської ради Віталій Червінський, але ця комісія, з його слів, не може впливати на рішення інших комісій і окремих депутатів.

До прийняття проекту регламенту, діятиме регламент, затверджений ще 5 –ю сесією. Депутати прийняли також проект підтримки міського підприємництва, адже в разі його неприйняття буде потерпати міський бюджет.

Сесія вирішила піти назустріч підприємцям і врахувати їхні вимоги.

Підприємці готові вже сьогодні, - зауважила Марія Філіпець, - сісти за стіл переговорів.

Четвертим у порядку денному сесії стояло питання про спрямування залишків міського бюджету, які утворилися станом на перше січня 2011р. як зауважив Євген Прокопець, - це не залишки, ті кошти, які казначейство  ще  у грудні не провело – кошти підуть строго на те, що і призначалися: «Три мільйони і 5 мільйонів…. Кошти, які надійшли з державного бюджету, їх забрали на лікарню не пройшло 8 мільйонів. Навіть дріб’язкові суми… по першотравневому районі – 53 тисячі. Такі суми».

Всі ці кошти йдуть строго на ті напрямки, де є заборгованість і на які їх визначив бюджет минулого року, - зазначив Євген Прокопець, - додав - іншого нічого не буде.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 285 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.