Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Через терни – до зірок!
П'ятниця, 28 січня 2011, 16:32
Через терни – до зірок! Це не лише відомий латинський вислів. Саме так вирішив колись простий український хлопчина з буковинського села Клішківці, почувши про перший політ у космос Юрія Гагаріна. Він пройшов безліч випробувань, аби його мрія здійснилася і в 1997 саме  Леонід Каденюк  став першим космонавтом незалежної України.

Тому його 60-річчя, яке Леонід Костянтинович святкує сьогодні – справді поважна дата для нашої держави. В четвертій школі його річницю відзначали на засіданні “круглого столу”.

Декілька учнів, які цікавляться космонавтикою підготували про нього деякі матеріали. Чому вони захоплюються цією людиною і що найбільше в ньому вражає поділилися з нашою знімальною групою.

60 років сьогодні виповнюється першому космонавту незалежної України Леоніду Каденюку.  Цю подію не оминули учні четвертої загальноосвітньої школи. Декілька десятикласників разом зі своєю вчителькою фізики та астрономії Світланою Вербовською підготували до дня народження космонавта цікаві факти з його життя, якими ділилися з іншими школярами, адже про цю людину варто знати більше та брати собі приклад. Учень 10 – го класу Дмитро Плантон розповідає, що багато моментів з біографії Леоніда Каденюка дійсно вражають.

Перше – це його потяг до нових знань, адже він за свій життєвий шлях освоїв ряд професій та понад 50 типів літаків різного призначення. Друге – його фізична сила. Перший політ він здійснив в 46 років.

Айлін Казімова – учениця 10-го класу, переможниця науково-освітньої конференції учнівської молоді на космічну тематику також досліджувала видатну постать. За її словами Леонід Каденюк надихає, в першу чергу, служити своїй державі, адже славиться він своїм «Незламним патріотизмом».

За програмою українсько-американського співробітництва з 19 листопада по 5 грудня 1997 р. у складі спільного екіпажу Леонід Каденюк здійснив політ на американському кораблі «Коламбія». За це в 98 році був нагороджений орденом «За мужність» І ступеня, відзнакою Президента України "Герой України", орденами і медалями.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 714 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.