Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Зробимо Україну чистою» – тепер і в Чернівецькій області
Понеділок, 31 січня 2011, 17:51
«Зробимо Україну чистою» – тепер і в Чернівецькій області! Саме під таким гаслом в приміщенні державної екологічної інспекції презентували проект по очищенню парків, вулиць та околиць міста. Як зазначають ініціатори проекту – подібні акції успішно проводяться і в інших областях нашої держави.

Схожі акції неодноразово проводилися у різних країнах Європи: Литві, Молдові, Фінляндії. Як зазначають ініціатори кампанії «Зробимо Україну чистою» - метою програми є обєднання поодиноких заходів по прибиранню території від сміття в один потужний рух національного масштабу.

Валерій Ільчук, співкоординатор проекту: «Змінити трохи світогляд людей на те, що потрібно більш відповідально ставитися до свого навколишнього середовища, до свого життєвого простору, де вони відпочивають, де вони живуть, де граються їхні діти».

На 16 квітня ініціатори проекту, громадські організації, спільно з екологічною інспекцією планують зібрати якомога більше волонтерів на Буковині для спільного прибирання зелених зон від сміття. Прогнозувати, як організуються буковинці, поки що зарано – кожна область в цьому унікальна, переконані громадські активісти.

Марина Коняк, представник громадської організації «Буквиця»: «Поки що йде інформаційна кампанія. Ми побачимо, якщо будуть якісь цікаві речі в Чернівецькій області, але думаю, що буде відрізнятися. Кожна область має свої пріоритети, свої особливості і я думаю, що ми побачимо вже навесні».

Всіляко намагаються сприяти в таких проектах громадських організацій і в державній екологічній інспекції. Зокрема, неодноразово проводилися спільні виїздні рейди по прибиранню територій від сміття, - зазначають екологи.

Валерій Латковський, еколог: «Державна екологічна інспекція підтримує будь-які проекти громадських організацій, які спрямовані на захист довкілля. …Також роздільне збирання відходів, вони будуть позитивно впливати на стан довкілля».

Всі охочі зроби наш край чистішим, можуть отримати детальну інформацію про проект на сайті національної кампанії «Зробимо Україну чистою». А вже у квітні разом із іншими буковинцями взяти участь у прибиранні вулиць та парків області та міста.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
           

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 316 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.