Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Більше тисячі школярів розпочали навчання у Буковинській Малій академії наук учнівської молоді
Понеділок, 31 січня 2011, 21:57
Більше тисячі школярів розпочали навчання у  Буковинській  Малій академії наук учнівської молоді. Її створили об’єднавши всі підготовчі групи школярів Чернівецького національного університету та Медичного Державного університету. Учнів навчають понад шістдесят професорів та інших наукових працівників. І після відвідувань лекцій абітурієнти отримують пільги при вступі.

У двоповерховій відремонтованій будівлі на вулиці Сторожинецькій навчатимуться школярі Буковинської  Малої академії наук учнівської молоді. Для вступу потрібно було пройти тести по одній із чотирьох спеціальностей:гуманітарній, фізико-математичній, хіміко-біологічний та суспільних наук.

Марія Тріска, директор Буковинської  Малої академії наук учнівської молоді: «Основна мета, це виявлення талановитих дітей. Учнів 8, 9, 10 та 11 класів. Це дітки не тільки чернівецьких ліцеїв, гімназій. Це дітки з області. Які не мають грошей платити ти репетиторам. А йдуть до нас і використовують для цього нашу установу».

Навчання здебільшого проводяться в приміщеннях університетів. Для всіх дітей навчання безкоштовне і проводиться у вихідні дні для того, щоб учні з районів області могли потрапити на заняття. Після проходження третього рівня і написання наукових робіт можна отримати пільги до вступу до ВУЗу.

Марія Тріска, директор Буковинської  Малої академії наук учнівської молоді: «Переможці конкурсів прирівнюються до переможців олімпіад. До 20 балів додається. Їхня робота оцінюється і діти матимуть переваги при вступі».

Учень Буковинської  Малої академії наук учнівської молодіВолодимир Волошин навчається на біологічно-хімічному відділенні і мріє стати лікарем-хірургом.

Володимир Волошин, учень Буковинської  Малої академії наук учнівської молоді: «У школі більш загальний рівень. А у малій академії він поглиблений. Все вивчається-кожна деталь. В школі поспіхом, а тут поглиблено можна зрозуміти все на дослідженнях. Якісь факти пояснюються. Наприклад вивчали будову клітини. Тепер розумію з чого вона складається. Це для мене не важко».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
+1 #1 22.09.2013 00:05
що треба зробити чо вступити до Буковинської малої академії наук
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
           

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 486 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.